15
new stories - click to show

Martin Otava

Related to

Bílý akát: DJKT Plzeň podpoří své kolegy a přátele z Oděsy

20.March » Musical opereta
Bílý akát pro Ukrajinu. DJKT Plzeň pořádá 28. března koncert na podporu divadla v Oděse. Příspěvek Bílý akát: DJKT Plzeň podpoří své kolegy a přátele z Oděsy pochází z musical-opereta

Plzeňské divadlo J. K. Tyla připravuje Bílý akát pro Ukrajinu

12.March » QAP.cz
Divadlo J. K. Tyla uvede 28. března ve Velkém divadle komponovaný večer na podporu ukrajinského Akademického divadla hudební komedie M. Vodyanyho v Oděse.

DJKT podporuje divadlo v Oděse

Divadlo J. K. Tyla uvede 28. března 2022 ve Velkém divadle komponovaný večer na podporu ukrajinského Akademického divadla hudební komedie M. Vodyanyho v Oděse.

U Letkova se srazila dvě osobní auta. Oba řidiči skončili v nemocnici - FOTKY

24.February » QAP.cz
V dopoledních hodinách se u Letkova srazila dvě osobní vozidla. Zranění řidiči byli transportováni do Fakultní nemocnice Bory. Předběžná škoda se odhaduje na 300 tisíc korun.

Když mne dědeček a slavný pěvec učil, byl to nejkrásnější rok mého života, říká režisér Martin Otava

2.February » ČRo
„Představivost a nějaká ta osobní témata. V tom lepším případě ještě i cit pro to, o co šlo o skladateli, o co šlo libretistovi. Dnes je naopak ,trendy‘ jít proti tomuto, ale já jsem v tom konzerva,“ odpovídá ředitel Divadla J. K. Tyla v Plzni Marti…

Při návštěvě divadla v Plzni přísná covidová prověrka, do tamní hospody bez kontroly

1.February » Novinky.cz
Jsou to paradoxy. Když jdete na představení plzeňské Nové scény, čeká vás hned u vchodu důkladná covidová prověrka včetně měření teploty, když jdete z boku stejné budovy do divadelní restaurace Za Oponou, ocitnete se ve světě před pandemií.

Operní panorama Heleny Havlíkové (342) – Festivalově valtický Il Farnace a konečně divadelní Věc Makropulos v Plzni

30.October » Opera PLUS
Vivaldiho opera Il Farnace v nastudování souboru Musica Florea a Janáčkova Věc Makropulos v Plzni sice už své premiéry měly, ale zazněly znovu v natolik jiných kontextech, že je dobré se jim ještě jednou věnovat. The post Operní panorama Heleny Havl…

Filmový festival sci-fi filmů je zpět! Letošním tématém je postapokalypsa

13.October » QAP.cz
Future Gate je největším festivalem sci-fi filmů v České republice. Festival proběhne také v Plzni od 15. do 16. října. Osmý ročník festivalu reaguje na současnou korona-krizi a představí postapokalyptický žánr.

Plzeňské divadlo poprvé v historii uvede známé dílo Leoše Janáčka

13.October » Plzeň.cz
Vůbec poprvé uvede v sobotu 16. října plzeňské Divadlo J. K. Tyla operu Leoše Janáčka Věc Makropulos, jejíž premiéra byla v Brně v roce 1926. Premiéra se původně měla odehrát už před rokem, plány ale zhatila pandemie koronaviru. Režie Věci Makr…

Věc Makropulos – mimořádný operní zážitek poprvé v Plzni!

13.October » QAP.cz
Divadlo J. K. Tyla zve na premiéru Janáčkovy opery Věc Makropulos, která bude vůbec poprvé v Plzni již tuto sobotu 16. října od 19 hodin. Opera se stejně jako původní dílo Karla Čapka dotýká otázek věčného života.

Divadlo J. K. Tyla v Plzni nabízí obcím zájezdy pro seniory

22.September » Divadlo.cz
Nový projekt, díky němuž by se za kulturou do Plzně mohli podívat senioři z každého místa Plzeňského kraje, odstartovalo Divadlo J. K. Tyla v Plzni.

Tato informační stránka o Martin Otava zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Otava" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes