15
new stories - click to show

Michaela Radimská

Related to

Bruslařská sezona začala. Některá kluziště ale ani neotevřela, ani u Jošta se letos bruslit nebude

18.December » Brněnská Drbna
Bruslařská sezóna začala. Na začátku prosince se většinou otevírají zimní kluziště, kde lidé mohou užít oblíbeného zimního sportu. Letos však většina kluzišť otevřela s několikadenním zpožděním a některá dokonce zůstanou zavřená. Kvůli stálému nár...

Akvaparky na jižní Moravě budou šetřit. Zisky kvůli koronaviru výrazně klesly

6.August » Znojemský deník
Ani po červnovém otevření nemají správci většiny akvaparků na jihu Moravy radost z návštěvnosti. Po koronavirových opatřeních lidé do krytých bazénů chodí méně než loni.

Nemůžeme v horku nechat lidi za plotem, namítají provozovatelé koupališť

18.May » iRegiony Impuls
Na plovárnách chystají novinky a pomalu napouštějí bazény. První plavci do nich mohou skočit 25. května. Provozovatelé se děsí hlavně omezení počtu návštěvníků.

Zrekonstruovaná Ponávka a kluziště za Lužánkami opět lákají ke sportu

3.December » prvnizpravy.cz
Po pěti měsících oprav se plavci opět mohou vydat do oblíbeného brněnského bazénu Ponávka. Ten prošel finální fází rekonstrukce, díky níž je nyní budova ekologicky šetrnější a zároveň přívětivější k návštěvníkům.

Brno: V bazénu přibudou relaxační zóny

26.October » prvnizpravy.cz
Kromě největšího plaveckého prostoru v Brně nabídne od 1.listopadu Městský plavecký stadion Lužánky také relaxační služby.

Konec čekání ve frontě. Vstupenku na bazén si plavci koupí předem z domu

7.October » Brněnský deník
Brno /ANKETA/ - Provozovatelé brněnských krytých bazénů oznámili řadu novinek. Lepší sprchy, podlahy či rychlejší vstup díky automatické pokladně.

Koupaliště v Brně letos využilo přes 170 tisíc návštěvníků

29.September » jihomoravskénovinky.cz
Další vydařenou sezonu hlásí brněnská koupaliště Riviéra a Zábrdovice, která v letních měsících přilákala dohromady přes 170 tisíc návštěvníků.

Prázdniny končí, sezona koupališť ještě ne: Loučení ale brněnské "koupáky" připravily

30.August » Blesk.cz
Prázdniny pomalu končí, ale to neznamená, že se už v Brně nikde nevykoupete. Jak se plovárny budou loučit s létem, budou poslední srpnový víkend pořádat nějaké hudební či sportovní akce? Bude vstupné na závěr prázdnin zdarma? Kde si ještě v Brně v...

Brněnské bazény čekají o prázdninách rozsáhlé inovace

Horké léto je ideální příležitostí nejen k povyražení u vody, ale také k inovacím některých sportovišť. Zatímco davy rekreantů míří především na otevřená koupaliště, u krytých bazénů se naskýtá prostor k provedení nezbytných úprav a vylepšení, kte...

Tato informační stránka o Michaela Radimská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Radimská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes