Michaela Radimská

Vztahuje se k

První koupání? Na střeše. Většina koupališť otevře nejdřív začátkem června

20.května » Deník.cz
Vodních radovánek se lidé na většině koupališť dočkají začátkem června. Už od úterka se ale mohou vykoupat v střešním bazénu kohoutovického akvaparku. Dřívější začátek sezony zvažují také na Kraví hoře.

První koupání? Na střeše. Většina koupališť otevře nejdřív začátkem června

20.května » Brněnský deník
Brno - Vodních radovánek se lidé na většině koupališť dočkají začátkem června. Už od úterka se ale mohou vykoupat v střešním bazénu kohoutovického akvaparku. Dřívější začátek sezony zvažují také na Kraví hoře.

Festival Life! spojí expozici města i kraje programem pro rodiny

8.listopadu » prvnizpravy.cz
Festival se nazývá Family Hall, místo pro rodiny. Příznačně označili tvůrci Festivalu sportu, tance a zábavy Life! pavilon G2 brněnského výstaviště, kde bude poprvé společná expozice města Brna a Jihomoravského kraje.

VIDEO: Brno se dočká nového akvaparku. Podívejte se, co všechno vodní ráj nabídne

27.října » Brněnská Drbna
Brňané se v příštích letech dočkají nového akvaparku. Záměr letos schválili brněnští radní, kteří vybrali i budoucí podobu akvaparku. Díky nové vizualizaci se nyní můžeme podívat i do útrob plánovaného vodního ráje. Nechybí v něm tobogány, umělé v...

VIDEO: Tropy v novém brněnském akvaparku zakryje střecha ve tvaru vlny

20.října » iDNES.cz
Za Lužánkami v Brně vyroste v příštích letech nový akvapark. Návštěvníkům bude k dispozici hned několik atrakcí, hned vedle je naplánovaný plavecký bazén. Podobu zařízení přibližuje nové video. Další články k tématu: Filmaři byli z retro koupališt...

VIDEO: Tropy v novém brněnském akvaparku zakryje střecha ve tvaru vlny

20.října » iRegiony Impuls
Za Lužánkami v Brně vyroste v příštích letech nový akvapark. Návštěvníkům bude k dispozici hned několik atrakcí, hned vedle je naplánovaný plavecký bazén. Podobu zařízení přibližuje nové video.

Na Riviéře začala kompletní přestavba bazénového koryta

Na začátku září 2017 započala na Riviéře kompletní přestavba bazénového koryta. Nové vodní atrakce budou moci návštěvníci vyzkoušet již v letní sezóně 2018.

Povinné plavání dětí? Školy a rodiče trápí dojíždění a drahé lekce

16.září » Brněnský deník
Brněnsko /ANKETA/ – Splývání, dýchání do vody a plavecké styly. Podobnou náplň mají od začátku září v některých hodinách tělocviku děti z prvních stupňů základních škol na Brněnsku. Hodiny plavání jsou pro nejmenší žáky z rozhodnutí ministerstva š...

Bez bazénů. V Brně má otevřeno už jen jedno venkovní koupaliště

7.září » Moderní Brno
Sezona letních koupališť v Brně skončila. Provozovatelé hlásí, že léto bylo průměrné. Kvůli opravám jsou nyní zavřené i dvě kryté plovárny a zavřeno je i na většině z dalších brněnských koupališť. Kvůli zářijovému ochlazení totiž téměř ve všech ar...

Bez bazénů. V Brně má otevřeno už jen jedno venkovní koupaliště

7.září » Brněnský deník
Brno - Sezona letních koupališť v Brně skončila. Provozovatelé hlásí, že léto bylo průměrné. Kvůli opravám jsou nyní zavřené i dvě kryté plovárny a zavřeno je i na většině z dalších brněnských koupališť. Kvůli zářijovému ochlazení totiž téměř ve v...

Večerní koupání? V Brně si lidé na koupalištích zaplavou maximálně do deseti

5.srpna » Deník.cz
Milovníci koupání pod noční oblohou mají v Brně většinou smůlu. Svlažit se po západu slunce na koupališti mohou po horkém dni lidé jen na několika místech. Většina areálů zavírá okolo deváté.

Večerní koupání? V Brně si lidé na koupalištích zaplavou maximálně do desíti

5.srpna » Moderní Brno
Milovníci koupání pod noční oblohou mají v Brně většinou smůlu. Svlažit se po západu slunce na koupališti mohou po horkém dni lidé jen na několika místech. Většina areálů zavírá okolo deváté.

Tato informační stránka o Michaela Radimská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Radimská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes