Jana Skřičková

Vztahuje se k

Šokující zpráva hygieniků: Na jižní Moravě zemřelo na pneumokok 13 lidí

27.dubna » Blesk.cz
V Jihomoravském kraji loni onemocnělo pneumokokovým onemocněním 42 lidí, bohužel 13 z nich zemřelo. Pneumokok vyvolává těžký zápal plic, meningitidu, otravu krve nebo záněty středního ucha s celoživotními následky.

Kouřil přes krabičku denně, dnes bojuje o přežití. Mariana drží přístroj na kyslík

14.listopadu » Blesk.cz
Nemoc, se kterou není radno si zahrávat – CHOPN, tedy chronická obstrukční plicní nemoc, zabije ročně 3500 Čechů. Pan Marian (57) podcenil příznaky onemocnění. Dostal se do stadia, kdy mu pomáhá žít speciální kyslíková léčba, kdy kyslík pacientům ...

Zahrádkáři na střední Moravě si pochvalují letošní úrodu jablek

6.září » ČRo Olomouc
Drobní pěstitelé jablek na střední Moravě jsou spokojení. Stromy v jejich zahradách jsou plné a už teď část úrody odváží do sběren ovoce.

Zakouřit si na koupališti? Jen u značky s popelníkem, zavádí nově v Zábrdovicích

28.května » Moderní Brno
Pravidla pro kuřáky má každé brněnské koupaliště jiná. Pohybují se od kouření dle libosti až po zákazy. Liší se i u dvou zařízení jednoho provozovatele.

Zakouřit si na koupališti? Jen u značky s popelníkem, zavádí nově v Zábrdovicích

28.května » Brněnský deník
Brno – Pravidla pro kuřáky má každé brněnské koupaliště jiná. Pohybují se od kouření dle libosti až po zákazy. Liší se i u dvou zařízení jednoho provozovatele.

Tato informační stránka o Jana Skřičková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Skřičková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes