Kateřina Radkovská

Vztahuje se k

V kauze policejních nákupů si svědci pochybení nevšimli

Střední Čechy - Jakékoli čachry kolem veřejných zakázek nezaznamenal, stejně jako to, že by se koncem roku nakupovaly zbytečnosti jenom proto, aby se podařilo utratit všechny peníze, které jsou k dispozici. To ve čtvrtek u Městského soudu v Praze ...

Bělorus se nedomohl nového projednání vraždy na Florenci, za mřížemi bude dál

9.dubna » Novinky.cz
Pražský městský soud zamítl v pondělí žádost Bělorusa Aljaksandra Astapčuka o obnovu řízení v jeho kauze. Astapčuk před třemi lety ubodal svého lotyšského známého a ve vězení si odpykává trest za vraždu. Chce soudy přesvědčit, že nešlo o vraždu, a...

Odsouzený za dva pokusy o vraždu hulákal v soudní síni, obnovy procesu se však nedočkal

17.července » Novinky.cz
„Ústavní soud vám nic neříká?“ rozkřikl se na soudkyni pražského městského soudu Jan Mokrý (26), odsouzený za dvojnásobný pokus o vraždu, který se v pondělí snažil domoci obnovy svého případu. Soudkyně Kateřina Radkovská ovšem jeho návrh zamítla a...

Soud odmítl obnovit proces studenta, který chtěl mučit bezdomovce

17.července » globe24.cz
Praha - Jan Mokrý, který si za útok nožem na pražského bezdomovce odpykává 15 let vězení, se domáha obnovení procesu. Soud mu nevyhověl.

Soud zamítl obnovu procesu studenta, který chtěl mučit bezdomovce

17.července » EuroZprávy.cz
Praha - Jan Mokrý, který si za útok nožem na pražského bezdomovce odpykává 15 let vězení, se domáha obnovení procesu. Soud mu nevyhověl.

Soud osvobodil ženu, která nechala matku ležet dva měsíce bez pomoci na zemi

14.července » Pražský patriot
Pražský městský soud osvobodil ženu, která podle obžaloby nechala svou nemohoucí matku ležet na podlaze dva měsíce, aniž by jí přivolala lékařskou pomoc. Podle soudu skutek nebyl trestným činem, žena, jež v listopadu 2015 zemřela na následky prole...

Matku nechala umírat na podlaze. Soud: Nejde o trestný čin!

14.července » Aha!
Upadla a nemohla se zvednout, dcera Kateřina K. (40) nechala matku (†64) dva měsíce ležet na podlaze. Ta pak zemřela na proleženiny. Podle soudu ale nešlo o trestný čin, žena totiž lékařskou pomoc odmítala.

Pražský soud osvobodil ženu, která nechala matku ležet bez pomoci na zemi. Nešlo prý o trestný čín

13.července » globe24.cz
Praha - Žena, která nechala svou nemohoucí matku ležet na podlaze dva měsíce, aniž by jí přivolala lékařskou pomoc, byla zproštěna obžaloby. Podle Městského soudu v Praze skutek nebyl trestným činem.

Žena nechala matku ležet bez pomoci. Soud ji osvobodil

13.července » Týden.cz
Pražský městský soud ve čtvrtek osvobodil ženu, která podle obžaloby nechala svou nemohoucí matku ležet na podlaze dva měsíce.

Soud osvobodil ženu, která nechala umírající matku ležet dva měsíce na zemi

13.července » iDNES.cz
Pražský městský soud ve čtvrtek osvobodil ženu, která podle obžaloby nechala svou nemohoucí matku ležet na podlaze dva měsíce, aniž by jí přivolala lékařskou pomoc. Podle soudu skutek nebyl trestným činem. Žena, která v listopadu 2015 zemřela na n...

Zdravotní péči nelze nutit: Soud osvobodil ženu, která nechala matku ležet na zemi v bytě

13.července » EuroZprávy.cz
Praha - Žena, která nechala svou nemohoucí matku ležet na podlaze dva měsíce, aniž by jí přivolala lékařskou pomoc, byla zproštěna obžaloby. Podle Městského soudu v Praze skutek nebyl trestným činem.

Soud osvobodil ženu, která nechala svou matku dva měsíce bez pomoci ležet na zemi, jak si přála

13.července » Aktuálně.cz
Žena si nepřála přivolání lékaře a po dvou měsících ležení na podlaze zemřela. Dcera její přání akceptovala a poté musela před soud. Ten ji osvobodil.
Bohumír Ďuričko - Bývalý český hoteliér

Tato informační stránka o Kateřina Radkovská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Radkovská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes