Alexander Rahr

Vztahuje se k

„Společný štít Ruska a Evropy.“ Dokáže se EU a Rusko spojit?

Evropská unie pokračuje v opatrných krocích k vytvoření vlastní armády. Jednotná vojenská struktura by snížila závislost Evropy na USA a umožnila by vytvoření obranného svazku s Ruskem – Brusel a Moskva mají společné zájmy, které je třeba hájit.

Berlín i Moskva vysvětlily Varšavě proč nedostanou žádné reparace

3.září » prvnízprávy.cz
Nedávno polská vládnoucí strana Právo a spravedlnost (PiS) se "ozvala" s kauzou válečných reparací,oslovila Německo i Rusko, u bou zemí zazněly odmítavé odpovědi.

Rahr bez iluzí: Nevěřím vzdoru německých politiků vůči sankcím!

5.srpna » prvnízprávy.cz
Ve svém vyjádření zchladil očekávání, že by se Německo nebo celá Evropská unie nakonec postavily Spojeným státům.

HuffPost: Putin a Merkelová? Střet pragmatismu a hodnot!

25.dubna » prvnízprávy.cz
Setkání německé kancléřky s ruským prezidentem bude střetem „liberálních hodnot a pragmatických zájmů“, předpovídá německé vydání The Huffington Postu.

HuffPost: Putinovo a Merkelová? Střet pragmatismu a hodnot!

25.dubna » prvnízprávy.cz
Setkání německé kancléřky s ruským prezidentem bude střetem „liberálních hodnot a pragmatických zájmů“, předpovídá německé vydání The Huffington Postu.

Německý novinář promluvil o možném „vměšování“ Ruska do politiky EU

Rusko bude zasahovat do politiky v Evropské unii tak jako jiné země – tím že bude vyjadřovat svůj postoj, který se mnohým nelíbí, domnívá se výzkumný ředitel Německo-ruského fóra Alexander Rahr.

Západ povýšil liberální ideologii téměř na náboženství

15.listopadu » Česká pozice.cz
„Transatlantická idea je paradoxně pro evropskou elitu stále důležitější než posilování evropské identity. Tak uvažuje i německá kancléřka Angela Merkelová, a ať se eurozóna nebo dokonce EU rozpadne nebo bude vícerychlostní, dominance Spojených st...

Noční můra EU – spojenectví Turecka s Ruskem

Zatímco rakouský kancléř chce pozastavit jednání s Tureckem a jeho vstupu do EU, Carl Bildt, co-předseda European Council on Foreign Relations a bývalý poslanec Švédska, vyzývá vedoucí představitele EU, aby se okamžitě zaměřili na Turecko, podpoři...
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Angela Merkelová - Německá kancléřka

Tato informační stránka o Alexander Rahr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexander Rahr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes