15
new stories - click to show

Antonie Rašilovová

Related to

MFF Karlovy Vary pro děti

Neboj, houbo. Představení pro děti Antonie Rašilovové mohou děti vidět v innogy Pointu u Mlýnské kolonády. Začíná se ve 12 hodin.

Hodnocení uživatelů: Filoktétés. Last minute (Divadlo X10) - 60 % [7adam7]

29.May » i-divadlo.cz
často jsem se přistihl, že vlastně netuším, co se děje ale velmi cením cover Cranberries v čele s výborným Václavem Marholdem

Neprozkoumané vesmíry

Především je nutné využít synergii divadel... Nepublikované části rozhovoru s odcházejícím ředitelem brněnského CEDu, který vychází ve dnes vydávaných DN 11/2024.

REPORTÁŽ: Mířit k volnosti (No. 6)

Šestý festivalový den 27. ročníku Divadelní Flory měli návštěvníci možnost zhlédnout tři představení, z nichž každé po svém tematizovalo jinakost.

Hodnocení uživatelů: Na západní frontě klid / Zelené koridory (Divadlo X10) - 80 % [Iz67]

24.April » i-divadlo.cz
Málokdy zažívám tan intenzivní pocity jako u tohoto představení. Navíc minimalistické výprava a prostor X10 tohle vše ještě umocňují. A spousta dalšího, třeba zupaci v provedení ženských hereček.

Hodnocení uživatelů: Filoktétés. Last minute (Divadlo X10) - 80 % [Nikoss]

6.April » i-divadlo.cz
Podařená Novotného aktualizace Sofoklovy tragédie. Další plus v repertoáru divadla roku. Když už se schyluje iniciativou Neoptolema (mladé generace) k odmítnutí válečného běsnění generace "hrdinů", zasáhne deus ex machina a je zase po všem - idealis…

Hodnocení uživatelů: Filoktétes. Last minute (Divadlo X10) - 30 % [Karolina Such]

25.March » i-divadlo.cz
Na mě to bylo moc expresivní, nebo tak nějak uřvané... A děj tedy nic moc zajímavého, i když asi rozumím, proč si ho režisér Štefaňák vybral pro svou úpravu.

Hodnocení redakce: Na západní frontě klid / Zelené koridory (Divadlo X10) - 90 % [Lukáš Dubský]

12.March » i-divadlo.cz
Jedna z nejsilnějších protiválečných inscenacích, které jsem viděl. Režiséru D.D.Pařízkovi se povedlo vytvořit efektní dramatizaci Remarqueova románu, v níž zachycuje hrůzu a beznaděj na frontových liniích, ale i pocity odcizení, které vojáci zažíva…

Z tiskových zpráv: Současné české drama na motivy antického příběhu v Divadle X10

5.March » i-divadlo.cz
V režii uměleckého šéfa Ondřeje Štefaňáka proběhne 22. 3. v Divadle X10 premiéra původní české hry Filoktétés. Last Minute. Antický příběh o zapomenutém hrdinovi se zázračným lukem je aktualizován a převeden do sebevědomé současné verze. Autorem hry…

Tato informační stránka o Antonie Rašilovová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonie Rašilovová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes