15
new stories - click to show

Richard Rogers

Related to

Architektura může být i pro děti, dokazuje hravá kniha Archistorie

15.January » iDNES.cz
Architektura. Jedinečný produkt lidské tvořivosti, který dovede zastavit čas a přenést člověka zpět do minulosti. Do historie. Teď i v nové knize pro děti Archistorie.

Bundestag, Wembley a zastávky. Slavný britský architekt s impozantní kariérou Norman Foster slaví 85. narozeniny

19.June » Lidovky.cz
Jeho kariéra je tak zářivá, jak jen kariéra architekta může být: učil se od těch nejlepších, propracoval vlastní styl a navrhoval po celém světě: od New Yorku přes Londýn či Berlín po kazašskou Astanu. A svou stopu zanechal i v Praze.

Před Salmovským palácem v Praze vyrostla věž Jana Kaplického

4.September » Literární noviny
Národní galerie Praha připomíná 10 let od náhlé smrti architekta Jana Kaplického. Před Salmovským palácem byla instalována Věž Bienále, která vznikla v roce 2002 jako ideový projekt pro benátské bienále architektury. „V roce 2002 byl Jan Kaplický ...

Renzo Piano (a Richard Rogers) - vyhřezlá architektura

11.January » Blog.cz
Zhroucení části železobetonového Morandiho mostu v Janově v srpnu 2018 patří k nejtragičtějším událostem posledních let způsobených zanedbáním dozoru a selháním techniky, vyžádalo si 43 obětí, způsobilo velké materiální škody a obyvatelé z domů...
Jan Kaplický - Český architekt
Eva Jiřičná - Architektka

Tato informační stránka o Richard Rogers zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Rogers" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes