15
new stories - click to show

Tereza Sabáčková

Related to

Návrhářka svatebních šatů českých hvězd neměla několik měsíců z čeho šít: Koho na veselku obléká letos?

20.July » Super.cz
Módní návrhářka Tereza Sabáčková obléká známé tváře nejen na nejrůznější společenské akce. Poslední roky se soustředí hlavně na svatby a své ano si v jejích modelech řekla nejedna česká hvězda. Šaty na veselku vytvořila třeba pro modelku a moderát...

Moderátorka pořadů Blesku Tereza Kühnelová se vdala: Svatbu zkomplikoval koronavirus

14.July » Blesk.cz
Koronavirová pandemie znesnadnila přípravy na svatbu nejen reportérce pořadu Úsměv vám sluší či Zhubni s úsměvem Tereze Kühnelové, ale také návrhářce Tereze Sabáčkové, která nevěstu oblékla do svatebních šatů.

Roušky jako módní doplněk. Laďte a tvořte

Že jsou dnes roušky součástí módního světa, potvrzuje módní návrhářka Tereza Sabáčková. „Tím, že se roušky staly povinnou součástí našeho outfitu, chtě nechtě se staly i módním doplňkem,“ myslí si módní návrhářka.

Za měsíc se vdává a ještě ani nevyzkoušela svatební šaty. I prsteny vybírala sexy moderátorka na poslední chvíli

15.May » Super.cz
Za pouhý měsíc se Andree Košťálové významně změní život . Z reportérky primáckého Top Staru a moderátorky Sport Staru se co nevidět stane paní Andrea Antony. Přípravy na velký den jsou tedy v plném proudu.

Pohublá Gábina Partyšová v krajkových šatech: Zmáhá jí druhý rozvod?

1.February » Biják.cz
Moderátorka Gábina Partyšová dorazila na Pls jako Brno společně se svou sestrou. V poslední době dost pohubla, což odhalily krajkové šaty od Terezy Sabáčkové.
Veronika Nová - Česká herečka
Iveta Vítová - Modelka a moderátorka

Tato informační stránka o Tereza Sabáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Sabáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes