15
new stories - click to show

Martin Schulz Německý politik

Related to

Legendární redaktor Karel Moudrý dokázal nádherným způsobem popsat i obyčejnou věc

Zaujetí, odvaha, přesné a třaskavé výrazivo. Takhle popsal hudební publicista Jiří Černý dlouholetou novinářskou práci jednoho z legendárních redaktorů Svobodné Evropy.

Orbán: Schulz „útočí“ na Maďarsko za nevyřízené účty s migranty

2.December » prvnízprávy.cz
Premiér Viktor Orbán uvedl, že Martin Schulz, bývalý šéf německé sociálně demokratické strany a předseda Evropského parlamentu v letech 2012 až 2017, „roky útočil na Maďarsko“ kvůli obraně jeho hranic a nepřijímání migrantů.

Eva Turnová: Kufr peněz od Stounů v New Yorku

23.October » Český rozhlas Plus
Jednou z mých srdečních destinací je New York, což mi nejvíc dochází ve chvíli, kdy se nemůžu sbalit a odletět tam. Poprvé jsem ho navštívila na začátku 90. let.

O otevřenosti, která přitahuje

Od smrti „opata chuligána“ Anastáze Opaska OSB uplynulo 24. srpna už 21 let. Jeho dílo, a především to, které odvedl pod hlavičkou exilového sdružení Opus bonum, se však teprve nyní zúročuje. O tom je přesvědčen historik a spisovatel PETR PLACÁK.

„Vynucené silou?“ Toto vám asi uniklo. EU utahuje šrouby. Jiří Kobza připomíná slova Martina Schulze

Poslanec za SPD jiří Kobza se domnívá, že bychom ani v současné době neměli rezignovat na sledování politických plánů unijních orgánů na výrazné reformy EU ve směru k její dalš federalizaci a utužování tzv. integračních procesů. Svůj komentář zasl...

Eva Turnová: Sbohem, milej Martine

S Martinem Schulzem jsme se poprvé viděla, když přijel během revoluce do Prahy, bydlel ve sklepním bytě a hrál krásně na kytaru Wish you were here do Pink Floydů.

Zemřel muž, který nalákal Gotta (†80) do Doubice! Byl to moderátor ČT

29.June » Blesk.cz
Ve věku 66 let zemřel minulý týden novinář a také bývalý starosta severočeské Doubice Martin Schulz. Muž, jenž do obce přilákal Karla Gotta (†80), kterého pak zase od stavby roubenky v lukrativní lokalitě zrazoval.

Ve věku 66 let zemřel novinář Martin Schulz

24.June » Novinky.cz
V úterý zemřel někdejší novinář, publicista a bývalý starosta obce Doubice na Děčínsku Martin Schulz. Bylo mu 66 let. Na Facebooku o tom informovala jeho žena Dominika Slonimová.

Poslední rozhovor s Martinem Schulzem. „Pravda je dnes sprosté slovo,“ říkal ve své Fabrice v Doubici

24.June » HlidaciPes.org
V úterý 23. června zemřel novinář Martin Schulz, bylo mu 66 let. V německé emigraci působil v Rádiu Svobodná Evropa, po návratu do vlasti pak jako zástupce ředitele jeho českého vysílání. V České televizi se svým otcem, publicistou Milanem Schulze...

Zemřel komentátor Českého rozhlasu a publicista Martin Schulz

Ve věku 66 let zemřel v úterý v Bratislavě komentátor a publicista Martin Schulz. Jsme hrdí na to, že byl také externím komentátorem Českého rozhlasu Plus.

Zemřel bývalý novinář a starosta Martin Schulz (†66). Měl i vlastní hospodu

24.June » Blesk.cz
Ve věku 66 let zemřel v úterý 23. června někdejší novinář, publicista a bývalý starosta obce Doubice na Děčínsku Martin Schulz. Na facebooku o tom informovala jeho žena Dominika Slonimová.
Hynek Fajmon - Český politik

Tato informační stránka o Martin Schulz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Schulz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes