15
new stories - click to show

František Segrado

Related to

Změna ve vysílání ČT3, sobota 31. 7. (k úmrtí Františka Segrada)

20:18 » SatCentrum
Změna ve vysílání ČT3, sobota 31. 7. (k úmrtí Františka Segrada)Změnou zařazujeme:20:10 Děda Vypněte mobily, schovejte tablety, odložte klávesnice. Třeba i vy pak najdete poklad. Valašský rodinný film uvádíme jako vzpomínku na zpěváka, herce a výt...

Zemřel valašský zpěvák, herec a výtvarník František Segrado

ZLÍNSKÝ KRAJ – Ve věku 66 let zemřela v sobotu 24. července výrazná umělecká osobnost spjatá se Zlínským krajem – zpěvák, herec a výtvarník František Segrado.

Zesnulý František Segrado: Za jeho úžasným hlasem stála nezdravá závislost

26.July » Šíp
Čeští hudební nadšenci truchlí. V sobotu 24. července totiž po dlouhém boji se zdravotními problémy zemřel známý zpěvák František Segrado. Rodákovi ze Vsetína bylo 66 let. Segrado posluchače zaujal krásnými texty i úžasným hlasem. V jednom z dřívě...

Zemřel valašský bard František Segrado

26.July » Vsetín
Ve věku 66 let zemřel v sobotu 24. července hudebník, zpěvák, textař, herec, výtvarník, vsetínský rodák František Segrado.

Zemřel valašský zpěvák František Segrado

26.July » Zlin.cz
František Segrado se narodil 8. ledna 1955 ve Vsetíně. Vyrůstal v muzikantské rodině a zajímal se i o ochotnické divadlo – hned po listopadové revoluci začal působit ve vsetínském spolku Nezávislé Komorní Vsetínské Divadlo.

Eva Burešová zavzpomínala na zesnulého Segrada: Takový už tady nebude!

26.July » stars24.cz
Česko o uplynulém víkendu zasáhla další špatná zpráva, ve věku 66 let zemřel valašský umělec František Segrado. Smutná z toho byla i herečka a zpěvačka Eva Burešová.

Čtenáři v novojičínském muzeu stavěli ponorku, v srpnu budou tvořit komiks

26.July » TV Polar
Muzeum Novojičínska nabídlo návštěvníkům další setkání se spisovatelem. Povídání o knížkách doprovázela tvůrčí dílna, během které si účastníci mohli vyrobit ponorku.

Karviná o víkendu zažila historicky první festival dobrého jídla Smacznego

26.July » TV Polar
Karviná zažila svůj první food festival. Dostal příhodný název Smacznego a proběhl v areálu Loděnice v parku Boženy Němcové. Původně měl být česko-polský, ale kvůli koronaviru zůstali pořadatelé pouze u lokálních prodejců jídla a pití.

Denisa Hradilová zkoumá textilie z doby starověkého Egypta. Využije k tomu Banderova stipendia

26.July » TV Polar
Denisa Hradilová, kurátorka Slezského zemského muzea, získala prestižní stipendium Alfreda Bandera, které je určeno českým historikům umění a chemikům. V rámci něj se bude snažit zjistit více o fragmentech egyptských látek, které ukrývá depozitář ...

Křest historické knihy proběhl současně se zakončením výstavy Viktora Heegera na bruntálském zámku

26.July » TV Polar
Hned dvě slavnostní události hodné pozornosti proběhly současně na zámku v Bruntále. Po několika měsících zde skončila výstava nazvaná Svět Viktora Hegera. Tou druhou událostí pak byl křest knihy, která ukazuje, jak žili v minulosti obyvatelé naše...

Muž se po pádu na stavbě nabodl na železnou tyč a silně krvácel, do Kateřinic pro něj musel vrtulník

26.July » TV Polar
Zdravotničtí záchranáři v neděli 25. července zasahovali u dalšího vážného pracovního úrazu. Vrtulník a tým rychlé zdravotnické pomoci z Kopřivnice vyrazil do obce Kateřinice, kde krátce před půl jedenáctou dopoledne muž spadl z výšky a nabodl se ...

MS kraj získá na transformaci po těžbě uhlí téměř 19 miliard korun od EU

26.July » TV Polar
Téměř 19 miliard korun by měl získat MS kraj od EU na transformaci regionu po těžbě uhlí. Cílem je zlepšit životní prostředí. Kraj má připravený klimatický balíček, který je ale plný nelehkých úkolů.
Petr Hapka - Hudební skladatel
Petra Hřebíčková - Česká herečka
Michal Horáček - Textař

Tato informační stránka o František Segrado zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Segrado" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes