Lukáš Seidl

Vztahuje se k

Česká sexuálně harašící republika

13.listopadu » Týden.cz
Začalo to skandálem hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina a vrcholí "sexuální kontrarevolucí", jak mnozí odpůrci feminismu nazývají aktuální spojení žen západního světa proti globálnímu "muži-praseti". Češky a Češi zůstávají na svém. Zatím...

Mohou za nevěru geny? Nejvíc záletní jsou voliči komunistů

16.srpna » Týden.cz
Do její pasti se lidé chytají odpradávna. Nevěra. Člověka oblaží i srazí na psychické dno. Záletnické choutky přiznává více než třetina Čechů. Mohou za to geny, nebo obyčejný chtíč? Jak partnerskou bokovkou poznat a komu hrozí nejvíce?

Paulus: Obhájit michelinskou hvězdu je každý rok těžší

14.května » Týden.cz
Jeho restaurace se už šestý rok chlubí slavnou michelinskou hvězdou. Rád experimentuje a hledá nové nápady. Úroveň české gastronomie se podle Romana Pauluse zvedá, s mánií okolo lokálních surovin to ale přeháníme. "Nedělejme z nich dogma," říká ús...

Miloslav Vlk: z myče oken kardinálem

27.března » Týden.cz
Chudý kluk z venkovské chalupy, který bydlel v arcibiskupském paláci. Umývač oken, jehož poslouchali ve Vatikánu. Zesnulý kardinál Miloslav Vlk patřil mezi nejvýraznější náboženské osobnosti dvacátého století.

"Jsem exotické zvíře..." Farář z Bohnic má doma ženu a čtyři děti

8.února » Týden.cz
Na rozdíl od svých kolegů nebydlí na faře. A doma má ženu, se kterou vychoval čtyři děti. "Jsem trochu exotické zvíře," směje se Jan Kofroň, kněz pacientů pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice.

V představenstvu nemocnice se odehraje personální rošáda

8.prosince » Benešovský deník
Benešov – Členové rady Středočeského kraje, který je jediným vlastníkem benešovské Nemocnice Rudolfa a Stefanie, se rozhodli pro personální obměnu v jejím představenstvu i dozorčí radě.

Platím bez Babiše aneb Jak ošulit EET

3.prosince » Týden.cz
Ostrý start EET se minulý čtvrtek obešel bez větších technických problémů. Mnozí vynalézavci už ale našli způsob, jak kontroverzní nápad ministra financí Andreje Babiše obelstít. A další začali hostinské udávat.

Trolejbusová linka duchů. Z velkolepého projektu je fraška

10.listopadu » Týden.cz
Výstavba moderní trolejbusové tratě v Českých Budějovicích přišla bezmála na padesát milionů korun. Velkolepý projekt se ale změnil ve frašku – spojem skoro nikdo nejezdí. Není divu. Obsluhuje téměř neosídlenou oblast.

Trolejbusová linka duchů

10.listopadu » Týden.cz
Výstavba moderní trolejbusové tratě v Českých Budějovicích přišla bezmála na padesát milionů korun. Velkolepý projekt se ale změnil ve frašku – spojem skoro nikdo nejezdí. Není divu. Obsluhuje téměř neosídlenou oblast.

Česká revoluce v afrických školách

7.července » Týden.cz
Po občanskou válkou zdecimované zemi chodí nakažlivě veselí lidé. Jen těžko představitelnou bídu vyvažuje až samozřejmá solidarita. Středoafrická republika je země plná kontrastů. A také problémů, potvrzuje Ludmila Böhmová z organizace SIRIRI, jej...

Češi učí africké děti. Vymysleli pro ně speciální slabikář

16.dubna » Týden.cz
Občanskou válkou zmítaná Středoafrická republika patří mezi nejchudší země světa. Vykřesat naději na světlejší budoucnost státu v srdci černého kontinentu se už deset let pokouší česká obecně prospěšná společnost SIRIRI. Zaměřuje se na podporu v o...
Petr Čajánek - Český hokejista
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Lukáš Seidl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Seidl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes