15
new stories - click to show

Uk Škoda

Related to

Nejrychlejší Škoda Octavia všech dob: Před 10 lety se rozjela na 368 km/h

24.February » CNN Prima NEWS
Před deseti lety se Škoda Octavia RS Bonneville Special oficiálně stala nejrychlejším produkčním automobilem na světě s přeplňovaným motorem o objemu 2,0 litru. Na solných pláních v severní Americe se tehdy rozjela na neuvěřitelných 367,97 km/h.

Nová Škoda Octavia RS dostala policejní barvy, může sloužit v Británii

20.November » Novinky.cz
Britská divize Škody nabízí tamním policejním sborům octavii 4. generace v policejním zbarvení jako jednu z prvních na světě. Součástí základní přestavby jsou reflexní polepy, majáky a siréna, ale možností je mnohem víc.

Škoda přestavěla Kodiaq pro potřeby policejních psovodů

23.March » Novinky.cz
Britské zastoupení Škody připravilo pro policejní sbor speciální Kodiaq. Má upravený zavazadelník na míru pro přepravu policejních psů. Oproti běžnému SUV z Mladé Boleslavi se liší i dalšími prvky.

Britové upravili Škodu Kodiaq pro potřeby záchranné služby

27.January » Novinky.cz
Záchranná služba South Western Ambulance Service NHS Foundation Trust ve Velké Británii převzala 18 nových SUV Škoda Kodiaq. Zásahová vozidla nedostala zdaleka jen reflexní prvky a výstražné osvětlení.

Další policejní škodovka. Scala má sloužit v Británii

9.August » Novinky.cz
Britská divize Škody připravila služební verze Scaly - pro policii, hasiče i záchranku. Úpravy zvenčí jsou jasné; co bude pod kapotou či v interiéru, však automobilka neuvádí.

Česká Škoda jako nástroj britských policistů! Proč si v Anglii vybrali do sboru právě Kodiaq RS?

30.June » Garáž.cz
Mohli si vybrat třeba Jaguar XF, XE, nebo dokonce F-Pace, když bychom zůstali v segmentu SUV. Jenže Kodiaq se zdá být takovým univerzálním vojákem, nabízí totiž skvělý poměr cílových faktorů pro bezpečnostní sbory – a těmi jsou cena, výkon a využi...

Škoda Kodiaq RS je to pravé pro honičky, myslí si britská policie

27.June » Novinky.cz
Že mají ve Velké Británii rádi škodovky, není žádnou novinkou. Ve službách policie tam ale mnohem častěji uvidíte auta značek Vauxhall, Volvo nebo BMW. Přesto do flotily jedna škodovka přibyla. A je to rovnou nejsilnější SUV v historii značky - Ko...

Stvořeno pro cyklisty. Karoq má pračku, sprchu na kolo i dron

15.June » AutoTN.cz
Škodovka vytvořila další speciální koncept. Karoq Velo je auto stvořené pro cyklisty. A výbava je opravdu promakaná. Patnáct stovek lidí ve speciálním průzkumu popsalo, jak by mělo vypadat ideální auto pro cyklistické vyjížďky. A podle jejich nápa...

Tato informační stránka o Uk Škoda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Uk Škoda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes