15
new stories - click to show

Martin Sláma

Related to

Hodnocení uživatelů: Hana (Národní divadlo Brno) - 80 % [Annikka]

27.September » i-divadlo.cz
Velmi, velmi, velmi silné. Novotná podává málem až životní výkon, moc se mi líbila i Elsa Terezy Groszmannové.

Miloslav Švandrlík: Tajemství hřbitova

26.September » ČRo 2 - Praha
Můžou se nebožtíci ztratit a zmizet? Dvojice detektivů je jim na stopě. Povídku z dílny populárního sposovatele poslouchejte do soboty 3. října 2020.

Hereckou kariéru osudové krásky Lídy Baarové poznamenal vztah s Goebbelsem

8.September » ČRo Region
Nikdy se zřejmě neprokáže, zda byla Lída Baarová opravdu kolaborantkou. Česká prvorepubliková filmová hvězda však byla tak úspěšná, že se o ni zajímal i Hollywood.

Osudová kráska herečka Lída Baarová, jejíž kariéru poznamenal vztah s Josephem Goebbelsem

7.September » ČRo
Nikdy se zřejmě neprokáže, zda byla Lída Baarová opravdu kolaborantkou. Česká prvorepubliková filmová hvězda však byla tak úspěšná, že se o ni zajímal i Hollywood.

Brno chystá českou premiéru McDonaghovy černé komedie

19.August » Týden.cz
Národní divadlo Brno připravuje českou premiéru hry Velmi, velmi, velmi temný příběh britského dramatika Martina McDonagha. Jde o černou komedii, ve které se na jevišti potkávají spisovatelé Hans Christian Andersen a Charles Dickens. Autor pracuje...

Viktor Dyk: Redaktor Chřástal aneb příhoda kandidáta Voldřicha

27.June » ČRo
Humoristická povídka Redaktor Chřástal aneb příhoda kandidáta Voldřicha vypráví o volební kampani, do které zasahují novináři svými články.

Zájem Čechů o audioknihy stále roste

V loňském roce u nás vyšlo téměř o polovinu více nových audioknih než v roce 2018. Poprvé v historii převýšil digitální prodej fyzické nosiče. Zájem Čechů o audioknihy už několik let roste, což platilo i v roce 2019, kdy se prodalo se přes 300 tis...

Z tiskových zpráv: Je důležitější mít moc, anebo vliv?

5.February » i-divadlo.cz
Národní divadlo Brno na scéně divadla Reduta uvede nejnovější hru amerického dramatika Tracyho Lettse Protokol. Hořká komedie o lokální politice postupně odhaluje mechanismy tzv. „rozhodování ve jménu obecného blaha“. Hru nastudoval režisér Martin...

Hledání ztraceného času

19.June » Informuji.cz
„Miluji tento cihlově červený koncert." (Oscar Wilde) Slavný román... | Brno - (2019-09-24 19:00:00 - 2019-09-24 00:00:00)

Noc bláznů

19.June » Informuji.cz
Komedie k zbláznění! Kdyby Přelet nad kukaččím hnízdem byl komedie,... | Brno - (2019-09-22 19:00:00 - 2019-09-22 00:00:00)

Tato informační stránka o Martin Sláma zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Sláma" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes