15
new stories - click to show

Milan Šotek

Related to

Hodnocení uživatelů: Kvidoule 3+KK (Cabaret Calembour) - 100 % [Hrac]

15.January » i-divadlo.cz
To nejvtipnější, co jsem kdy viděl. Smál jsem se celou dobu. Málem jsem se smíchy udusil. Třeba takové filmové ztvárnění vtipu Šli dva a prostřední spadl nemá chybu. Musím vidět znovu. Škoda že je ten covid.

Hodnocení uživatelů: Čertovská kvidoule / Borůvčí (Cabaret Calembour) - 70 % [Studený Čumáček]

22.October » i-divadlo.cz
záznam Roztomilé, svědčící o schopnosti hbitě ovládat jazyk. Svým rozsahem (asi 50 min.) ale trochu jednohubka.

Hodnocení uživatelů: Pýcha a předsudek (Národní divadlo) - 60 % [Snekac]

19.September » i-divadlo.cz
Skvělá Lucie Juřičková, Igor Orozovič a bavila mě hudba. Příběh samotný je z dnešního pohledu plytký, spíš taková telenovela, ale za to divadlo nemůže...

Liliom a Julie. Národní divadlo Brno uvádí hru o fešákovi od kolotoče

19.August » Bleskově.cz
"Mělo by se to jmenovat Liliom a Julie, protože to má mnoho společného s nejznámější shakespearovskou tragikomedií Romeo a Julie," říká režisér.

Brněnské divadlo obnovuje představení, diváky v srpnu čeká šest premiér

16.August » iRegiony Impuls
Národní divadlo Brno po dlouhých měsících bez hraní uvádí během srpna mimořádně na všech třech scénách premiéry šesti představení. Ty se kvůli koronavirovým opatřením nemohly odehrát na jaře.

Z tiskových zpráv: Liliom – hra o polepšení, na které nedojde. Nebo ano?

13.August » i-divadlo.cz
Umělecký šéf činohry NdB a dramaturg inscenace Liliom Milan Šotek spolu s režisérem Štěpánem Páclem se zamýšlejí nad touto hrou Ference Molnára z roku 1909, která bude uvedena jako první premiéra sezony 2020/21 na scéně Mahenova divadla.

Hodnocení redakce: Kvidoule IV. (Cabaret Calembour) - 70 % [Jan Pařízek]

22.June » i-divadlo.cz
Ve srovnání s předchozími počiny tohoto souboru možná přeci jen trochu slabší kus, ale i tak se stále jedná o velmi povedený kabaret. Prim zde pro mě hrají výborné písně v první části a s nimi několik velmi povedených slovních hrátek. Konec příběh...

Odvěký boj: Praha versus Brno

8.March » Novinky.cz
Praha coby hlavní město je magnet, který láká mladé lidi všech profesí. Ne všechny ale přitáhne. Kvůli bytové situaci, husté dopravě či přeplněnosti turismem už pro mnohé není jasnou volbou, kde zapustit kořeny. Jaká je první alternativa? Přece Br...

Činohra Národního divadla - Národní divadlo - "Pýcha a předsudek"

25.December » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Hodnocení uživatelů: Kvidoule IV. (Cabaret Calembour) - 80 % [AliV]

8.December » i-divadlo.cz
Další porce skvělé zábavy od Cabaretu Calembour. V první části se střídají humorné scénky s nápaditými písněmi, v druhé části se stanete svědky souboje ve slovních hříčkách, kde stojí za vyzdvihnutí vynikající role Milana Šotka. (Jen malé povzdech...

Tato informační stránka o Milan Šotek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Šotek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes