15
new stories - click to show

Drahomír Stulír

Related to

Dočasné rozšíření D1 u Brna se nekoná. Kvůli stavu mostu silničáři plán zrušili

5.October » Znojemský deník
Řidiči se rozšíření dálnice D1 mezi 194. a 196. kilometrem u Brna na šest pruhů v brzké době nedočkají. Na vině je špatný stav mostu. Variantu prověřovali zástupci Ředitelství silnic a dálnic na návrh republikových policistů.

Krajské volby jako souboj generací: 18letá studentka vs. 83letý moravský patriot

15.September » Znojemský deník
Některé parlamentní strany jdou do krajských voleb s novými strategiemi. Piráti i SPD kandidují nyní samostatně. Kolem TOP 09 se rozšířila koalice.

Tygři dostanou k svátku papírového velblouda. Na potomstvo čekají v zoo marně

Satu se po ní hned vrhne, roztrhá ji a pak se v jejích zbytcích blaženě vyválí. Dandys je opatrnější, nedůvěřivější, a tak ji jen zatáhne k ležení ve své ubikaci. Speciální papírové hračky ve tvaru dostane tygří dvojice z brněnské zoo ke středeční...

Strážnící v Havířově uvidí více, město rozšíří kamerový systém

Ulice a problematická místa ve městě bude sledovat ještě více kamer. Havířov díky více než dvoumilionové dotaci pořídí pro strážníky městské policie termovizi a rozšíří městský kamerový systém.

PŘEHLEDNĚ: Námitky územního plánu Brna? Zastavěný Kostelíček, přeplněné Bohunice

/TOP 16 NÁMITEK/ K návrhu nového územního plánu města podali Brňané přes dva tisíce připomínek a námitek. Další můžou posílat na magistrát ještě do konce tohoto měsíce.

Nemoci rozpozná z krve nový přístroj. Prototyp vyvinuli v Brně

Velký bude asi jako stolní počítač, analýza krve mu potrvá dvacet minut a člověka upozorní na případná onemocnění. Nový přístroj vyvíjí vědec Jan Zítka v brněnském institutu Ceitec. Už existuje prototyp. Nyní ho čeká testování a úpravy.

Opravy skončily dříve. Moravská zemská knihovna opět otevírá

Brno - Celé léto si lidé zajdou do Moravské zemské knihovny, i když měla být kvůli opravám zavřená. Díky pandemií koronaviru a nucenému zavření knihovny práci dělníci zvládli na jaře, celý minulý týden pak knihovnu ještě zavřely práce v atriu. „Uz...

Zkrácené, ale přece budou. Shakespearovské slavnosti začnou Zimní pohádkou

O letní divadelní festival Shakespearovské slavnosti letos Brňané nepřijdou. Na nádvoří hradu Špilberk vystoupí herci už v červenci.

Brňané smí od konce měsíce pít alkohol na čtyřech náměstích v centru a v parcích

Největší brněnský park Lužánky, Denisovy sady nabízející výhled na město, oblíbené Jakubské náměstí nebo Zelný trh běžně sloužící jako tržiště. Na všech těchto místech budou Brňané od konce května bez problémů pít alkohol.

TZ: Drahomír Stulír

17.February » Artalk.cz
Drahomír Stulír / Nomádi / Galerie Polagraph / Brno / 28. 2. 2020 — 28. 4. 2020 Jedenáct dnů do konce. Ani nechci stříhat metr. Zbytečný stres. Už tady nikoho nepoznám a učit se nový jména nemá smysl. Karavany popojely blíž k severu. Bydlíme. Ve t...

Už žádné pivo na zemi u kostela. Pravidla na Jakubském náměstí v Brně zpřísní

21.January » Brněnský deník
Na Jakubském náměstí začnou od letní sezony platit přísnější pravidla. Provozovatelé rozšíří zahrádky za kostel, lidé už tak nebudou pít alkohol volně na ulici.

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na souboj legend za Lužánkami

7.October » Brněnský deník
Brno - Fotbal se vrací za Lužánky. Již na čtvrtek 10. října nachystala brněnská Zbrojovka fotbalové odpoledne, jehož hlavním lákadlem (kromě možnosti zhlédnout zase jednou zápas na nejslavnějším brněnském fotbalovém stadionu) bude utkání legend Zb...
Vítězslav Jonáš - politik - ODS

Tato informační stránka o Drahomír Stulír zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Drahomír Stulír" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes