15
new stories - click to show

Miroslav Suchomel

Related to

Ministr kultury se zúčastnil ekumenické bohoslužby ve věznici

24.April » Zlin.cz
Této výjimečné události se zúčastnila řada vzácných hostů, včetně ministra kultury, starosty a dalších zástupců města Uherské Hradiště, ředitele Moravského zemského muzea i Slováckého muzea, pamětníků, jejich rodin a mnohých dalších.

Část kostela chrání síť, přes holubí trus na oknech už nebylo vidět nebe

12.August » iDNES.cz
Horní část kostela svatého Ducha, nepřehlédnutelnou dominantu Starého Města na Uherskohradišťsku, obepíná speciální síť. Nové opatření má obří dílo slovinského architekta Ivo Goropevšeka uchránit před holuby. Ti zanášeli většinu střešních oken tak s…

Huštěnovice v osmi stoletích

16.June » idobryden.cz
Oslavy 800 let Huštěnovic se kvůli koronavirové situaci rozprostřely do příštího roku. Podstatná část, jako je odhalení a svěcení výroční pamětní desky a pokřtění knihy Huštěnovice v osmi stoletích, se však konat bude v sobotu 20. června v 15.00 na …

Duch svatý nás vede a obdarovává

6.January » idobryden.cz
Období Vánoc je sice podle kalendáře minulostí, ovšem pro křesťany končí až v neděli 12. ledna, kdy se slaví Křest Páně.
Martin Baxa - Český politik
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Miroslav Suchomel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Suchomel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes