Bronislava Supíková

Related to

TÉMA DENÍKU: Skončí zubní pohotovost v Ostravě? Ročně ji využívá 18 tisíc lidí

/FOTOGALERIE/ Zubní pohotovost. Ročně ji využívá na osmnáct tisíc lidí, nyní je ale ve hvězdách, potažmo v rukou krajských radních, kde a za jakých podmínek bude v Ostravě fungovat.

Rozuzlení developerské záhady v Hnojníku: aquaponie s rybkami a zeleninou!

/FOTOGALERIE, DENÍK SLEDUJE/ Hnojník nebude mít v rekonstruované hale v průmyslové zóně žádnou elektrárnu, byť ekologickou. Investor od základu mění plány… Ale obyvatelé podbeskydské obce zůstávají ve střehu.

Dům oblíbené zpěvačky Věry Špinarové ve Fulneku je na prodej

/FOTOGALERIE/ Dům v Pohořílkách, místní části Fulneku, kam jezdívala relaxovat oblíbená ostravská zpěvačka Věra Špinarová, je na prodej.

Zemřel Vratislav Hanzelka, autor knihy Mořkov - Podhorská vesnice

Ve věku nedožitých 93 let zemřel v neděli 5. ledna Vratislav Hanzelka, rodák z Mořkova, učitel, kulturní pracovník a také autor historicko-zeměpisné studie Mořkov - Podhorská vesnice. V roce 1971 zde také secvičil a produkoval například dnes již l...

Úspěšně zvládla boj s rakovinou. Dnes říká: Nejsem silnější, spíš naopak...

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Už tuto sobotu se v hlučínském kulturním domě uskuteční ojedinělá akce věnovaná onkologicky nemocným pacientkám. Organizátorky chtějí ukázat veřejnosti, že žena i po prodělané těžké nemoci může být krásná. Jedna z nich má toti...

Královny růží předvedou, že žena i po vážné nemoci, může být krásná

V životě každého může přijít moment, kdy zvýšená snaha o vnější krásu neznamená marnivost, ale prostředek k přežití. A právě na to upozorní na konci listopadu v Hlučíně Královny růží.

V Ostravě ukradli hydraulické kladivo vážící 230 kilo

Téměř tři měsíce poté, co v Ostravě-Porubě zloději ukradli zhruba pět tun odložených kanálových rámů a roštů, řeší ostravští policisté další případ, kdy "lup" musel dát zloději (zlodějům) pořádně zabrat.

OBRAZEM: Největší taneční festival Beats for Love v Ostravě

Sedmý ročník elektronického a tanečního festivalu Beats for Love v Ostravě skončil. Od 3. do soboty 6. července areál Dolních Vítkovic hostil více než 400 umělců. Podívejte se, jak atmosféru posledního dne letošního ročníku zachytil svým objektive...

OBRAZEM: Zombie Walk v Ostravě. Městem v sobotu večer prošly oživlé mrtvoly

/FOTOGALERIE/ Armáda v ostravských ulicích se v sobotu večer pokusila zastavit oživlé mrtvoly, které se vydaly na pochod centrem města.

V Krnově u jezu se topil muž. Hasiči ho vytáhli v bezvědomí

Tonoucího 45letého muže z řeky Opavy zachraňovali v neděli po třetí hodině odpoledne hasiči v Krnově, v místní části Kostelec. Pod hladinou byl několik minut.
Věra Špinarová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Bronislava Supíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bronislava Supíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes