Lukáš Táborský

Vztahuje se k

Nevyučený podlahář dostal před 30 lety trest smrti za vraždy. Zachránila ho revoluce a Havel

8.září » Novinky.cz
Přesně před třiceti lety - 8. září 1988 - si vyslechl tehdy sedmadvacetiletý vrah Zdeněk Vocásek trest smrti za dvě vraždy a jeden pokus. Před popravou ho zachránila revoluce a jeho trest mu soud změnil na doživotí. Několikrát se pokoušel o podmín...

Policie znovu obvinila podnikatele Jana Kočku

22.června » Novinky.cz
Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v těchto dnech obvinili pražského podnikatele Jana Kočku a dalších 24 lidí a čtyři firmy z rozsáhlých daňových úniků.

Uhynul hnědák Maskul, dvojnásobný vítěz Velké pardubické

5.prosince » Sport.cz
V závěru minulého týdne zemřel dvojnásobný vítěz Velké pardubické Maskul. Úspěšnému překážkovému koni, který na dostihových drahách vydělal přes sedm miliónů korun, bylo 23 let. Uvedl to server fitmin.cz.

Aktivita v čínských továrnách rostla v září nejrychleji za pět let

1.října » Novinky.cz
Aktivita ve zpracovatelském sektoru Číny rostla v září nejrychleji od roku 2012. Továrny zvyšovaly výrobu díky silné poptávce a vysokým cenám. Výroba, počet nových objednávek a výstupní ceny rostly nejvíce za poslední rok a dále zrychlil stavební ...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Jaroslava Wenigerová - politik za ODS
Karel Svoboda - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Lukáš Táborský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Táborský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes