Michaela Teplá

Vztahuje se k

Máma se opila namol: Potácela se i s dítětem (13 dní)

3.července » Aha!
Sotva ji propustili z porodnice, už začala žena (40) popíjet! Místo péče o dítě se potácela po bytě, pořvávala a nakonec se s partnerem o syna (13 dní) i přetahovala.

Matka přijela z porodnice, opila se a s dítětem v ruce napadla přítele

2.července » iRegiony Impuls
Pouhý den po propuštění z porodnice se v pražských Záběhlicích opila matka novorozence. Strážníky městské policie na ni zavolal její partner, kterého žena fyzicky napadla. Dítě následně sociální pracovnice převezla do nemocnice.

Matka přijela z porodnice, opila se a s dítětem v ruce napadla přítele

2.července » iDNES.cz
Pouhý den po propuštění z porodnice se v pražských Záběhlicích opila matka novorozence. Strážníky městské policie na ni zavolal její partner, kterého žena fyzicky napadla. Dítě následně sociální pracovnice převezla do nemocnice. Další články k tém...

Cyklista se srazil se psem a byl majitelem zvířete zbit tak, že skončil v nemocnici

9.května » Koule.cz
Muž, otec od rodiny, se na kole vyhýbal psovi. Aby zabránil střetu, rychle zabrzdil a o zvíře prý jen lehce zavadil. Majitele zvířete to ale vytočilo natolik, že začal cyklistu bít hlava nehlava. Manželka cyklisty zavolala policii. „Přestože se st...

Strážníci našli v kontejneru v Praze zuboženou dvoumetrovou krajtu

3.května » iRegiony Impuls
Zuboženou dvoumetrovou krajtu objevili na dně kontejneru na nápojové kartony strážníci z Prahy 10. Po odchycení hada převezli do útulku, kde bojuje o život.

Strážníci našli v kontejneru v Praze zuboženou dvoumetrovou krajtu

3.května » iDNES.cz
Zuboženou dvoumetrovou krajtu objevili na dně kontejneru na nápojové kartony strážníci z Prahy 10. Po odchycení hada převezli do útulku, kde bojuje o život. Další články k tématu: Čumí na mě had, volala žena strážníkům. Byla to sádrová maketa

Pražští strážníci našli v kontejneru dvoumetrového zuboženého hada

2.května » Novinky.cz
Strážníci pražské městské policie řešili v pondělí případ dvoumetrové krajty vyhozené do popelnice. Zvíře bylo ve velmi špatném zdravotním stavu, proto ho předali do péče veterinářů. Ve středu o tom informovala mluvčí policie Michaela Teplá.

Strážníci zachraňovali z kontejneru krajtu, kterou v zuboženém stavu někdo vyhodil

2.května » Novinky.cz
Poslední dobou se objevuje stále více případů týraných zvířat. Po zubožených psech, dobytku a kočkách se objevila i exotická zvířata. Strážníci na Praze 10 zachránili z kontejneru zuboženou krajtu.

Zbídačená krajta ležela mezi krabicemi, zachránili ji strážníci!

2.května » tn.cz
Pořádný šok zažil v pondělí večer člověk, který v Praze 10 otevřel kontejner na nápojové kartony. Mezi krabicemi od mléka či džusů totiž ležel velký had.

Cyklistovi v lesoparku vběhl do cesty pes, jeho majitel muže zbil

30.dubna » iRegiony Impuls
Agresivní majitel psa napadl v sobotu v pražském letňanském lesoparku cyklistu. Důvodem bylo to, že kolo lehce zavadilo o zvíře, které vběhlo cyklistovi do cesty. Toho po útoku pejskaře museli ošetřit záchranáři.

Cyklistovi v lesoparku vběhl do cesty pes, jeho majitel muže zbil

30.dubna » iDNES.cz
Agresivní majitel psa napadl v sobotu v pražském letňanském lesoparku cyklistu. Důvodem bylo to, že kolo lehce zavadilo o zvíře, které vběhlo cyklistovi do cesty. Toho po útoku pejskaře museli ošetřit záchranáři. Další články k tématu: VIDEO: Muž ...

Opilý mladík vyhrožoval strážníkům vysoce postaveným otcem

30.dubna » Novinky.cz
Kolikrát už to mnozí zažili, vyhrožování druhému vysoce postavenou osobou, když se někomu šlápne na kuří oko. "On si to s tebou táta nebo máma vyřídí, oni jsou..." - a už se jmenuje, co všechno mohou druhé straně udělat. Zkusil to na strážníky i o...
Tomáš Hulan - Mluvčí policie ČR
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Michaela Teplá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Teplá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes