Michaela Teplá

Vztahuje se k

Cyklista se srazil se psem a byl majitelem zvířete zbit tak, že skončil v nemocnici

9.května » Koule.cz
Muž, otec od rodiny, se na kole vyhýbal psovi. Aby zabránil střetu, rychle zabrzdil a o zvíře prý jen lehce zavadil. Majitele zvířete to ale vytočilo natolik, že začal cyklistu bít hlava nehlava. Manželka cyklisty zavolala policii. „Přestože se st...

Strážníci našli v kontejneru v Praze zuboženou dvoumetrovou krajtu

3.května » iRegiony Impuls
Zuboženou dvoumetrovou krajtu objevili na dně kontejneru na nápojové kartony strážníci z Prahy 10. Po odchycení hada převezli do útulku, kde bojuje o život.

Strážníci našli v kontejneru v Praze zuboženou dvoumetrovou krajtu

3.května » iDNES.cz
Zuboženou dvoumetrovou krajtu objevili na dně kontejneru na nápojové kartony strážníci z Prahy 10. Po odchycení hada převezli do útulku, kde bojuje o život. Další články k tématu: Čumí na mě had, volala žena strážníkům. Byla to sádrová maketa

Pražští strážníci našli v kontejneru dvoumetrového zuboženého hada

2.května » Novinky.cz
Strážníci pražské městské policie řešili v pondělí případ dvoumetrové krajty vyhozené do popelnice. Zvíře bylo ve velmi špatném zdravotním stavu, proto ho předali do péče veterinářů. Ve středu o tom informovala mluvčí policie Michaela Teplá.

Strážníci zachraňovali z kontejneru krajtu, kterou v zuboženém stavu někdo vyhodil

2.května » Novinky.cz
Poslední dobou se objevuje stále více případů týraných zvířat. Po zubožených psech, dobytku a kočkách se objevila i exotická zvířata. Strážníci na Praze 10 zachránili z kontejneru zuboženou krajtu.

Zbídačená krajta ležela mezi krabicemi, zachránili ji strážníci!

2.května » tn.cz
Pořádný šok zažil v pondělí večer člověk, který v Praze 10 otevřel kontejner na nápojové kartony. Mezi krabicemi od mléka či džusů totiž ležel velký had.

Cyklistovi v lesoparku vběhl do cesty pes, jeho majitel muže zbil

30.dubna » iRegiony Impuls
Agresivní majitel psa napadl v sobotu v pražském letňanském lesoparku cyklistu. Důvodem bylo to, že kolo lehce zavadilo o zvíře, které vběhlo cyklistovi do cesty. Toho po útoku pejskaře museli ošetřit záchranáři.

Cyklistovi v lesoparku vběhl do cesty pes, jeho majitel muže zbil

30.dubna » iDNES.cz
Agresivní majitel psa napadl v sobotu v pražském letňanském lesoparku cyklistu. Důvodem bylo to, že kolo lehce zavadilo o zvíře, které vběhlo cyklistovi do cesty. Toho po útoku pejskaře museli ošetřit záchranáři. Další články k tématu: VIDEO: Muž ...

Opilý mladík vyhrožoval strážníkům vysoce postaveným otcem

30.dubna » Novinky.cz
Kolikrát už to mnozí zažili, vyhrožování druhému vysoce postavenou osobou, když se někomu šlápne na kuří oko. "On si to s tebou táta nebo máma vyřídí, oni jsou..." - a už se jmenuje, co všechno mohou druhé straně udělat. Zkusil to na strážníky i o...

Cyklista zavadil o běžícího psa, jeho páníček ho brutálně zbil!

30.dubna » tn.cz
Opravdu nečekané rozuzlení měl o víkendu rodinný cyklovýlet do lesoparku v pražských Letňanech. Otec rodiny se vyhýbal psovi, poté ho majitel zvířete brutálně napadl.

Strážníci v Praze jeli k případu, nabourali tramvaj i autobus

2.ledna » Novinky.cz
Strážníci jedoucí se zapnutými majáky k případu se v úterý večer v pražské Michli střetli s tramvají a autobusem. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.
Tomáš Hulan - Mluvčí policie ČR
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Michaela Teplá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Teplá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes