Tereza Tesařová

Vztahuje se k

Díky Ježíškovým vnoučatům má elektrický vozík. Složilo se na něj 140 lidí

Vypadalo to jako běžná Mikulášská besídka, jenže pak muzika ztichla a k Mikulášovi, andělovi a čertům se přidala ještě Ježíškova vnoučata. Dárek dostal Jiří Hasil, který žije ve vodňanském Centru sociální pomoci.

Tereza Tesařová: Škola není zásadní, raději podnikám

17.října » blog.idnes.cz
Tereza Tesařová se už na střední škole rozhodla, že se vydá jinou životní dráhu než spolužáci. Zatímco její vrstevníci zamířili na vysokou školu, ona začala rozjíždět své vlastní podnikání. Podle ní totiž není titul důležitý.

Co všechno nabízí Shoptet Pokladna

16.srpna » Shoptet Blog
S naší Shoptet Pokladnou jste již jistě seznámeni – jedná se o sofistikovaný pokladní systém, který sdílí administraci s vaším e-shopem. Díky všem námětům, které jsme od vás obdrželi, jsme Pokladnu upravili tak, aby vyhovovala vám všem. Shoptet Po...

Zásady komunikace se zákazníky

23.dubna » Shoptet Blog
Důležitost správné komunikace Jedním z hlavních pilířů úspěšného podnikání je správná komunikace s vašimi zákazníky. Pokud zákazník získá pozitivní pocit ze způsobu, kterým s ním jednáte, podstatně se zvýší šance, že u vás nakoupí a zůstane věrný ...

Tato informační stránka o Tereza Tesařová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Tesařová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes