15
new stories - click to show

Michal Tomášek

Related to

Ukažte nám vaše SMSky, jestli náhodou nedomlouváte něco zakázaného!

11.November » info.cz
KOMENTÁŘ MARTINA MALÉHO | Soukromí buď je respektované, nebo není. Stejně jako nemá policie duplikáty všech klíčů od všech domů, tak nemá mít ani právo rozšifrovat jakoukoli komunikaci.

Remembrance Day aneb vzdejme náš hold padlým i v lockdownu

11.November » info.cz
Pokud jsou Britové v něčem obzvláště úspěšní, pak jsou to konvence a tradice. Mezi jednu z nich patří státní svátky. A i když je letos všechno kvůli koronavirové pandemii jiné, než jak tomu bylo doposud, ani lockdown je nezastaví od toho, aby vzda...

Daňový balíček, který děsí i dává naději

11.November » info.cz
KOMENTÁŘ JANA ŘEHOUNKA | Stravovací paušál, spotřební daně na tabákové výrobky, superhrubá mzda. Daňový balíček, který projednává sněmovna, obsahuje množství témat, které oprávněně vzbuzují silné emoce nejen ve vládě, ale hlavně ve společnosti, kt...

KOMENTÁŘ: Evropa hledá, jak naložit s daty operátorů

29.October » Lidovky.cz
„Být mobilním operátorem, asi bych se ptal, zda mám data retention nadále shromažďovat, anebo ne,“ píše v reakci na rozsudek Soudního dvora EU expert na evropské právo.

Saša Rašilov byl i za přísných opatřeních u porodu a neměnil by: Je dobrý tenhle společný zážitek mít, říká

18.October » Super.cz
Herec Saša Rašilov (48) , alias MUDr. Michal Tomášek ze seriálu Sestřičky, se v polovině září stal čtyřnásobným tatínkem. Příchod nejmladší dcerky Emílie si nemohl nechat ujít a byl své manželce Lídě oporou.

Rašilov požádal svoji seriálovou partnerku o ruku. Místo „ano“ přišly nadávky

2.September » CNN Prima NEWS
Chvíle, na kterou ženy čekají a muže stresuje. K žádosti o ruku se ve středečním díle seriálu Sestřičky rozhoupe Saša Rašilov alias MUDr. Michal Tomášek. Reakce jeho vyvolené Mery, kterou hraje Sabina Laurinová, ale bude jiná, než čekal. Herci ji ...

Zásnuby Sabiny Laurinové v Sestřičkách. Místo „ano“ řekla „vole“

2.September » Tojesenzace.cz
Chvíle, na kterou ženy čekají, a muže stresuje. K žádosti o ruku se v dnešním díle seriálu Sestřičky rozhoupe Saša Rašilov alias

Bývalá firma? Babiše jako osobu s rozhodujícím vlivem na Agrofert eviduje i Velká Británie

8.June » iROZHLAS
Úřady Velké Británie evidují premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše jako osobu stále ovládající holding Agrofert. Radiožurnál to zjistil z aktuálních a veřejně dostupných údajů v oficiálním britském obchodním rejstříku. Šéf kabinetu se přitom k ...

Spolkový ústavní soud byl vždy přeborníkem ve zpochybňování monopolu SDEU vykládat unijní právo, říká Tomášek

28.May » Lidovky.cz
„Spolkový ústavní soud se nikdy nevyhýbal pokušení vykládat unijní právo,“ komentuje vedoucí katedry evropského práva pražské právnické fakulty Michal Tomášek nález, jímž soudci spolkové bance přikázali pozastavit nákup dluhopisů.

Saša Rašilov dostal nakládačku! Nechal se zbít kvůli Modrému kódu

25.May » Blesk.cz
Pro umění se musí trpět a Saša Rašilov (47) to zřejmě vzal doslova. Kvůli scéně z Modrého kódu, kdy jeho postava dostane ošklivou nakládačku, se nechal zbít doopravdy! Bolelo to hodně?

Zbitý a zkrvavený Saša Rašilov: Opravdu dostal nakládačku!

25.May » Aha!
Maskéři seriálu Modrý kód se slušně vyřádili na herci Sašovi Rašilovovi (47). Ciferník mu v maskérně rozbili za necelou půlhodinu, na place ho ale trápili mnohem déle. A to doslova.

Zbitý a zkrvavený Saša Rašilov: Žádné triky, opravdu dostal nakládačku!

25.May » Aha!
Maskéři seriálu Modrý kód se slušně vyřádili na herci Sašovi Rašilovovi (47). Ciferník mu v maskérně rozbili za necelou půlhodinu, na place ho ale trápili mnohem déle. A to doslova.
Jan Dolanský - Český herec
Jan Švejnar - Česko-americký ekonom
Jan Rosák - Moderátor

Tato informační stránka o Michal Tomášek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Tomášek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes