Pavla Tomicová Česká herečka

Related to


Stories

Hrdinka ze StarDance Pavla Tomicová (57): Upřímná zpověď o přibírání

30.May » Aha!
Nedostatek pohybu a nepravidelná strava. To vězí za tím, že Pavla Tomicová (57) během koronakrize přibrala o dvě konfekční velikosti! Herečka je ale připravena se do toho opět opřít, čeká ji totiž nejen natáčení seriálu Slunečná.

Senior pobodal kamaráda

30.May » Ahaonline.cz
Útokem na auto řešil neshody s bývalým kamarádem senior (68) z Blanenska. Nožem propíchl pneumatiku dodávky.

Pavla Tomicová po StarDance znovu přibrala: Jsou za tím zdravotní problémy!

23.May » Blesk.cz
Herečka Pavla Tomicová (57) si Blesku postěžovala, že po obtížích s kolenem, s nimiž se poslední dobou potýkala, poměrně dost přibrala. Po StarDance přitom byla málem jako proutek a ambiciózně si plánovala, že tanec na hřebíček rozhodně nepověsí…

Vlastníci

Komedie pro ty, kdo to nezažili. Drama pro ty, kdo tím žijí. Vojta Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus, Pavla Tomicová, Kryštof Hádek a další jako obyvatelé bytů v jednom postarším činžovním domě na společné schůzi vlastníků. Nový český film.

Slunečná se opět točí... V TV zaplní celý červen!

11.May » Aha!
Skvělá zpráva pro fanoušky seriálu Slunečná. Televize Prima chtěla udělat letní přestávku už od 2. června. Nyní se rozhodlo, že diváci mohou oblíbené hrdiny sledovat až do 26. června, tedy o 3 týdny déle.

Diktátor i Faust. Hned dvacet premiér chystají Městská divadla pražská

10.May » iDNES.cz
Jedenasedmdesátá sezona Městských divadel pražských začne už první záříjový víkend. Jelikož se více než polovinu jarní části nehrálo, počítá v nové sezoně umělecké vedení hned s dvaceti premiérami. Hned šest z nich plánují právě na září.

Premiéry až na podzim: Vojna a mír, Švejk i Herečka sobotní noci s Tomicovou

/FOTOGALERIE/ Jako jedno z prvních z divadel v Česku jasně oznámilo své příští kroky. Městská divadla pražská (MDP), která se pyšní titulem Divadlo roku 2019 uděleným v rámci Cen divadelní kritiky, se divákům naplno otevřou až v září.

Každej vidi tomu druhymu do taliřa

3.May » Chrudimka.cz
Život, tady ještě stále spjatý s půdou, zvířaty a hospodařením. To všechno je Dědina, tragikomický příběh vyprávěný očima jejích obyvatel. | Chrudimka.cz

Marek Dědík ze StarDance: Obdivuji všechny prodavače, já bych za kasu nešel

27.April » KupiMagazín.cz
Marek Dědík je mistr České i Slovenské republiky v latinskoamerických tancích a známe ho především ze soutěže StarDance, kde v roce 2010 byla jeho partnerkou herečka Veronika Žilková. V sedmé řadě taneční soutěže se vlnil po boku herečky Jitky Sch...

Audioknihou roku je syrová Dědina, prvenství získali i Vlasák, Kameníková či Dvořák

25.April » Blesk.cz
Drsně pravdivá Dědina na sebe při letošním udílení cen Audiokniha roku strhla zájem oprávněně. Stejně tak i ostatní díla a umělci, kteří zabodovali – Jan Vlasák (77), Anna Kameníková (26) nebo Jiří Dvořák (53).

Nejlepší audioknihy roku? Tobiáš a Dědina

24.April » Kultura Deník.cz
Stromoví lidé, vesničané i detektiv Maigret. To jsou hrdinové nejlepších audioknih roku 2019, které včera vyhlásili pořadatelé.

Absolutním vítězem ceny Audiokniha roku 2019 je groteska ze současné vesnice Dědina

23.April » Literární noviny
Závist, chtíč a sousedská nevraživost čekají na posluchače audioknižní verze románu Dědina , jež se stala absolutním vítězem ceny Alza.cz Audiokniha roku 2019. Autorka Petra Dvořáková nás nechává nahlédnout klíčovou dírkou do několika domácností a...

Tato informační stránka o Pavla Tomicová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Tomicová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes