Radomil Uhlíř

Related to

Z Rejžkova deníčku: Vlastní gól Jaromíra Jágra

18.April » Strategie.E15.cz
Kdybych byl Dan Brown, okamžitě se dám do psaní díla Zkáza Notre-Dame, v němž odhalím, že v pozadí pondělního požáru pařížské katedrály stáli muslimové nebo kdovíkdo. A jakápak to náhoda, že ohně vzplály právě na počátku Pašijového týdne. Plagiáto...

Žádná filmová figurka. Radomil Uhlíř byl Ignácius české alternativy

17.April » Lidovky.cz
Necelý týden po svých 62. narozeninách v pondělí zemřel Radomil Uhlíř. Pro filmové diváky byl asi jen "hercem malých rolí". Ti, kteří mají blízko k vícežánrové alternativní kultuře, dobře vědí, že byl políben hned několika múzami najednou.

Herečka Eva Holubová: Zdrtila ji smrt Uhlíře (†62)

17.April » Aha!
Před pár týdny si dlouze povídali o smyslu života. O to víc Evu Holubovou (60) zdrtila smrt Radomila Uhlíře (†62).

V Paříži hoří katedrála Notre-Dame

Hoří pařížská katedrála Notre-Dame. Informaci přinesla francouzská tisková agentur AFP, po sociálních sítích kolují záběry z místa.

Kolegové Radomila Uhlíře (†62) truchlí! Takhle na něj vzpomíná Jan Hřebejk!

15.April » stars24.cz
Nečekaná smrt Radomila Uhlíře, který se proslavil jako herec vedlejších rolí, tvrdě zasáhla jeho kolegy a kamarády! Truchlí například režisér Jan Hřebejk, který s Uhlířem spolupracoval na filmu Pupendo.

Náhlá smrt herce Uhlíře (†62): Oplakává ho Hřebejk, Hanák, Vorel a další

15.April » Blesk.cz
Odchod herce se svérázným humorem Radomila Uhlíře (†62) oznámil v pondělí na facebooku jeho blízký přítel Vladimír Drápal Lábus. Na herce, který svět opustil pouhých pět dní po svých narozeninách, vzpomínají na sociálních sítích také jeho herečtí ...

Zemřela herečka, která propůjčila hlas loutce Mufa

15.April » Novinky.cz
Herečka a výtvarnice Zuzana Skalníková zemřela ve věku 69 let. Hrála pouze v pár filmech, ale propůjčila hlas známé postavičce Mufa z dětského pořadu Studio kamarád.

Zemřel herec Radomil Uhlíř, zahrál si v Gymplu a v pohádkách!

15.April » stars24.cz
Ve věku 62 let zemřel herec Radomil Uhlíř, který je známý zejména z vedlejších rolí ztvárněných ve filmech spojených s divadlem Sklep. S jeho herci si například zahrál ve filmech Pražská pětka, Kouř nebo Skřítek.

Zemřel Radomil Uhlíř, herec malých rolí v Kouři nebo Gymplu

15.April » Novinky.cz
Herec a malíř Radomil Uhlíř, který se pohyboval hlavně v okruhu legendárního divadla Sklep, zemřel v noci na pondělí ve věku 62 let, oznámilo to vydavatelství Black Point Music.

Zemřel Radomil Uhlíř, herci známému z filmů Pupendo nebo Gympl bylo 62 let

15.April » Bleskově.cz
Ve věku 62 let zemřel herec Radomil Uhlíř, který je známý zejména z vedlejších rolí ztvárněných ve filmech spojených s divadlem Sklep.

Zemřel Radomil Uhlíř, velký muž sklepáckých filmů

Uhlířovi, kterého mohou diváci znát zejména z vedlejších rolí ztvárněných ve filmech spojených s divadlem Sklep, bylo 62 let.

Zemřel herec, hudebník a malíř Radomil Uhlíř, známý z filmů Kouř nebo Pražská pětka

15.April » Český rozhlas
Ve věku 62 let zemřel herec Radomil Uhlíř, který je známý zejména z vedlejších rolí ztvárněných ve filmech spojených s divadlem Sklep. S jeho herci si například zahrál ve filmech Pražská pětka, Kouř nebo Skřítek.

Tato informační stránka o Radomil Uhlíř zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radomil Uhlíř" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes