15
new stories - click to show

Jana Vágnerová

Related to

Nový apokalyptický seriál „K jezeru“: Řešení nebezpečné pandemické situace ruskými metodami

12.October » KINOTIP2.cz
Nečekejte odlehčenou americkou podívanou s odhodlaným polepšeným a téměř nesmrtelným hrdinou, který zachrání svět. Tento seriál je syrový, krutý a vynáší na povrch ty nejhorší lidské vlastnosti, které člověk má.

Izolovaní cizinci nosí při pohybu v areálu prachatické ubytovny roušky

Lokální ohnisko v Prachaticích se připravuje na středeční a čtvrteční testování. Ve centru je relativně klid, až na časté hlášení rozhlasu. Lidé nasazují roušky hlavně před nákupními centry.

OBRAZEM: Šťastný nový rok! Tady jsou PF čtenářů iDNES.cz

1.January » Revue iDNES.cz
Právě začal nový rok a my vám přejeme jen to nejlepší! Stejně tak i čtenáři, kteří poslali svá PF 2020. Nechybí narážky na dvě dvacítky za sebou nebo jednoduché přání, aby vám byl pořád někdo nablízku. Podívejte se na výběr z vašich novoročních př...

Chodíte na Krnovsku do přírody? Zapojte se do úklidu

Jistě jste si všimli, že ne všichni jsou k ní ohleduplní. V parcích, lesích i u cest se válí nejrůznější odpad. Pokud vám to není lhostejné a chcete přispět k nápravě, máte možnost se zapojit do celosvětového úklidového dne. World Cleanup Day se k...

Tato informační stránka o Jana Vágnerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Vágnerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes