15
new stories - click to show

Klára Vančáková

Related to

Cirkopolis 2020 (No. 5)

17.February » Divadelní noviny
V pátek večer dostáváme při příchodu do sálu Akropole welcome drink a záhy se ocitáme ve snivém světě brilantních žonglérů Erica Longequela a Jaye Gilligana na inscenaci How to welcome the Aliens?

Cirkopolis 2020 (No. 4)

15.February » Divadelní noviny
Charmsova tvorba se stala inspirací belgickému režisérovi Alexanderovi Vantournhoutovi, který vytvořil inscenaci Red Haired man (česky Zrzci) se čtyřmi belgickými akrobaty. Divadlo Ponec doslova praskalo ve švech.

Cirkopolis 2020 (No. 3)

14.February » Divadelní noviny
Středeční večer festivalu Cirkopolis se nesl v duchu očisty. Na programu byla solo Lukase Blahy "Lavabo", rituál fyzického i duševního očištění v prostorách vypuštěného bazénu Kasáren Karlín.

Cirkopolis 2020 (No. 2)

12.February » Divadelní noviny
Úterní večer v rámci festivalu Cirkopolis byl nečekaně intenzivní, intimní, odvážný a krásný. Na programu dalšího dne cirkusového festivalu byla inscenace Se prendre dvojice akrobatů z Kanady.

Cirkopolis 2020 (No. 1)

11.February » Divadelní noviny
Program Cirkopolisu pokračoval v divadle Ponec představením nizozemského akrobata Benjamina MONKI Kuitenbrouwera Static. Umělcovou hlavní akrobatickou dovedností je čínská tyč.

Stát se členem Cirkopolis (No. 3)

15.February » Divadelní noviny
Středa festivalu Cirkopolis patřila české tvorbě a obrazovému, až snivému poetickému divadlu v kombinaci s novocirkusovými technikami. Představení DÓ Lukase Blahy a Evy Staré vystřídal Opticon Elišky Brtnické.

Stát se členem Cirkopolis (No. 2)

15.February » Divadelní noviny
V pondělí a v úterý se divákům Cirkopolis představilo katalánské trio PSiRC s autorským projektem Acrometria. Úterní program zahájila kombinace šesti představení studentů a absolventů cirkusových škol s názvem Cirkopolí Cirksession.

Tato informační stránka o Klára Vančáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Vančáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes