15
new stories - click to show

Michaela Vetešková

Related to

Michaela Vetešková: Jak maminka vyprávěla o 20. století

16.November » ČRo 2 - Praha
Jak si maminka prohlédla vagon arcivévody d´Este aneb Jak to všechno začalo. Pohádkové příběhy inspirované naší historií poslouchejte do pondělí 23. listopadu 2020.

Bílá hora jako předem prohraná bitva špatně placených vojáků. Obránci Prahy nevyužili známý terén

8.November » iROZHLAS
Tam, kde dnes stojí sídliště a rodinné domy, před 400 lety došlo k zásadní bitvě známé jako bitva na Bílé hoře. Alois Jirásek napsal román o tom, že po porážce stavovských vojsk nastává doba temna. Vojenští stratégové uvádějí, že protestantská čás...

Získat titul bakaláře online lze už i v Česku, prvenství drží teologická fakulta v Olomouci

17.September » iROZHLAS
Studium teologie čistě v online formě nabízí od letošního října Univerzita Palackého v Olomouci. Projekt připravovali na tamní Cyrilometodějské teologické fakultě dva roky a během jarní karantény si autoři projektu mohli vyzkoušet zátěžový test na...

Přijďte za námi do studia na Zlín Film Festival 2020

7.September » ČRo
I letos se můžeme sejít na Zlín Film Festivalu. Připravili jsme pro vás bohatý program a budeme se na vás těšit v koma modulu v parku Komenského.

Přijďte za námi do studia na Zlín Film Festival 2020

3.September » ČRo
I letos se můžeme sejít na Zlín Film Festivalu. Připravili jsme pro vás bohatý program a budeme se na vás těšit v koma modulu v parku Komenského.

V Národním muzeu se otevírá jedinečná egyptologická výstava! Uvidíte předměty staré i 5000 let

31.August » Rádio DAB Praha
Tato expozice patří mezi nejvýznamnější v historii muzea. Podle historika Michala Stehlíka Egypt ještě nikdy do zahraničí takové množství artefaktů nezapůjčil.

Padesát prohlídek a konečně má ve Vršovicích byt snů. Je to krása, říká

24.August » iDNES.cz
Podle výhledu na kostel sv. Václava na Čechově náměstí si Michaela Vetešková vybírala byt. Našla ho při padesáté návštěvě a vybydlené 3+1 bylo už zadané. Dnes v něm bydlí a do práce v Českém rozhlase chodí pěšky. „Zažívám třicet minut krásy každé ...

Komiksová série Sin City vychází v novém kabátě. ‚Přeložit například zvuk vrtulníku byla výzva,‘ říká Dort

12.August » Český rozhlas
Obnažené krásné ženy s velkým talentem bojovat a vyhrát, muži s drsným výrazem ve tváři rozhodnuti zemřít pro lásku a ulice plné násilí a zločinu – to je svět města Sin City. Vytvořil jej komiksový tvůrce Frank Miller v roce 1991, od té doby podle...

KULTURNÍ TIPY: Pražské jaro, studentské filmy nebo divadelní hry o světové pandemii

V rámci 75. ročníku festivalu Pražské jaro odehraje v předsálí brněnského Janáčkova divadla koncert soubor Contemporary Orchestra. Koncert bude možné sledovat na internetu.

KULTURNÍ TIPY: Otevření Národního technického muzea a Hradecký slunovrat

Prostory znovu otevírá Národní technické muzeum. Ivan Trojan a Petr Czudek zase pozvou v online streamu diváky na festival Hradecký slunovrat.

‚Nadčasové teze i projev.‘ Národní muzeum objevilo dosud neznámou nahrávku prezidenta Masaryka

12.March » iROZHLAS
Pražské Národní muzeum vlastní doteď neznámou zvukovou nahrávku prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Jde o jeho proslov ze 7. března 1930, který přednesl na Pražském hradě v den svých osmdesátých narozenin.
Eva Hudečková - Česká herečka a spisovatelka
Soňa Červená - Česká herečka a operní pěvkyně
Meda Mládková - Sběratelka umění
Jiří Skalický - politik za TOP09

Tato informační stránka o Michaela Vetešková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Vetešková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes