15
new stories - click to show

Michaela Vetešková

Related to

Příběh Krále Šumavy. Nový film režiséra Ondříčka se natáčí přímo na šumavských pláních

14.May » ČRo
Ostravské divadlo Jiřího Myrona uvádí nově zpracovaný balet Carmen. Oproti klasickému pojetí se autoři rozhodli nové nastudování přiblížit současnosti. Mezinárodní festival animovaného filmu Anifilm se koná už potřetí v Liberci. České streamovací pl…

Jaká budoucnost čeká Muzeum Kampa po odchodu mecenášky umění Medy Mládkové

Hostem je šéfkurátor Jan Skřivánek. Pozveme vás také do Lobkovického paláce nebo na polský film Nezanechat stopy. Připravila a moderuje Michaela Vetešková.

Ukrajinský režisér Oleh Sencov měl převzít jednu z hlavních cen na mezinárodním filmovém festivalu FEBIOFEST, aktuálně ale boju

Pozve do divadla Petra Bezruče v Ostravě na první divadelní zpracování knihy Karin Lednické Šikmý kostel anebo na představení Národního divadla v Praze s názvem POE.

Nový slovenský film Cenzorka, který sklízí zahraniční ceny

Jak to vypadá v legendárním pražském antikvariátu Valentýnská. O nové sbírce básní Miloše Doležala. Moderuje Michaela Vetešková.

Výroční ceny Magnesia Litera znají své výsledky

16.April » ČRo
Jaké jsou nejlepší knihy uplynulého roku, které se objevily na pultech českých knihkupectví? Dozvíte se, jak vypadá český aukční trh. A v Národním technickém muzeu navštívíte výstavu českého sklářství. Připravila Michaela Vetešková.

Multimediální instalace Nekonečná knihovna v Goethe-Institutu

Činohra Národního divadla Brno uvedla v Mahenově divadle premiéru inscenace Kavkazský křídový kruh. Do kina můžete zajít na novou francouzskou komedii Test.

Předávání filmových cen Oscar

2.April » ČRo
Dne 1. dubna začala oficiální turistická sezona. Státní i nestátní hrady a zámky otevírají a návštěvníkům nabízejí nové expozice, návštěvnické okruhy i nově opravené objekty. A sezonu zahájil i Pražský hrad výstavou věnovanou 150 výročí Jože Plečnik…

V Brně vystavují modely vynálezů Leonarda da Vinciho

SOČR zahrál na benefičním koncertu pro Ukrajinu. Film Vidět Salisbury, který nachystalo pražské Divadlo pod Palmovkou, v kinech. Rozhovor s ukrajinistou Miroslavem Tomkem.

Nesouhlas s válkou na Ukrajině se odráží i v uměleckém světě

Pořadatelé kulturních akcí ruší vystoupení ruských umělců a ukončují spolupráci s těmi, kteří se otevřeně hlásí k přátelství s prezidentem Putinem.

Ukrajinská studentka Univerzity Palackého se bojí o rodinu ve své vlasti. Pořád na ně myslím, svěřuje se

24.February » ČRo Olomouc
Když jí bylo 17 let, rozhodla se, že opustí domov a z rodné Ukrajiny půjde studovat vysokou školu do Česka.

Ohlédnutí za festivalem Berlinale i tip k návštěvě výstavy

19.February » Český rozhlas Plus
Nová výstava Jaroslava Róny. Divadelní představení hry Václava Havla v Brně, opera Hanse Krásy v Ostravě, novinka Jana Friče Otec hlídá dceru v Národním divadle.
Eva Hudečková - Česká herečka a spisovatelka
Soňa Červená - Česká herečka a operní pěvkyně
Jiří Skalický - politik za TOP09
Meda Mládková - Sběratelka umění

Tato informační stránka o Michaela Vetešková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Vetešková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes