Ondřej Vokál

Related to

Máte trable s koupeným zájezdem? Poradíme vám, jak nepřijít o peníze

6.May » iDNES.cz
Nová zákon „Lex voucher“ stanovil pravidla pro vypořádání cestovních kanceláří s klienty. Na problematické situace, které mohou být s koupeným zájezdem spojeny, jsme se zeptali advokáta Ondřeje Vokála.

Půjčil jsem sousedovi a on spadl do bankrotu. Dostanu se k penězům?

11.July » iDNES.cz
Novela zákona o insolvenci je v účinnosti měsíc a počet žádostí o oddlužení fyzických osob v červnu stoupl. Není tedy od věci, podívat se na dluhy i z druhé strany. V dalším díle seriálu Jak se zbavit dluhů poradíme, co dělat, když někdo dluží vám...

Chcete úspěšně projít oddlužením? Těmto chybám se vyhněte

14.June » iDNES.cz
Nezvládáte splácet půjčky, možná jste už i v exekuci. Požádáte o oddlužení a budete-li se snažit a nějaký čas vystačíte s málem, abyste mohli posílat peníze věřitelům, může vám být zbytek dluhu odpuštěn. Nebo také ne. Další články k tématu: KVÍZ: ...

Skauti z celého Česka přijedou do Kolína

17.March » Kolínský deník
Kolín - Na Elixír vyrazí skauti z celé České republiky právě do Kolína. Elixírem se rozumí celostátní vzdělávací akce, která se koná každé dva roky; letos ji bude hostit ve dnech od 22. do 24. března kolínského gymnázia.

Tato informační stránka o Ondřej Vokál zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Vokál" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes