Kristýna Vondřichová

Related to

Horoskop na úterý 2. června: Nezadaní mají šanci najít novou lásku

6:10 » tn.cz
Pokud toužíte po troše romantiky, úterý je ten správný den na její realizaci. Nezadaným se výrazně zvyšují šance na nalezení toho pravého protějšku. Ti, kteří již delší dobu setrvávají ve vztahu, mají šanci na jeho oživení. S partnerem budete mít ...

Zákon o evidenci majitelů je fraška, tvrdí Piráti. Chrání prý jen Babiše

19:39 » tn.cz
Zákon o evidenci skutečných majitelů, který v pondělí schválila vláda, se setkal s kritikou. Ostře proti němu vystupoval ministr vnitra Jan Hamáček i ředitel Transparency International David Ondračka. Zákon by prý mohl premiéra Andreje Babiše (ANO...

Ministři ČSSD odmítli podporu zákonu, který měl pomoci Babišovi

16:19 » tn.cz
Vláda dnes schválila zákon o evidenci skutečných majitelů. Podle kritiků může zákon pomoci Andreji Babišovi zakrýt jeho střet zájmů. Ministři ČSSD byli proti. Tisková konference po jednání vlády je naplánovaná na 16:30. Sledujte ji ŽIVĚ na TN.cz.

Finalisté SuperStar popsali vítěznou noc. Byl to životní zážitek, shodují se

13:07 » tn.cz
Nejúspěšnější pětice SuperStar 2020 se ve Snídani s Novou rozpovídala o svém posledním večeru v soutěži, kdy se zaslouženou vítězkou stala Barbora Piešová. Druhé místo získala Diana Kovalová, na třetím místě skončil Martin Schreiner, čtvrtou příčk...

Hudební ikona Jaroslav Uhlíř zmizel beze stopy! Policie po něm pátrá

11:54 » tn.cz
Legendární hudební skladatel Jaroslav Uhlíř je od pondělního rána nezvěstný. Pátrání po 74letém muži potvrdila policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Okolnosti jeho zmizení zatím nejsou jasné, policisté po něm usilovně pátrají.

Horoskop na pondělí 1. června: Věnujte čas partnerovi, velmi to ocení

1.June » tn.cz
Dnes může docházet k drobným hádkám či nedorozuměním, není však třeba se bát, dopadnou dobře. Po celý den na vás bude doléhat potřeba partnerovy blízkosti a zatoužíte po pořádné porci milostných hrátek. Nic si neodpírejte, vášeň je třeba vybít!

Horoskop na neděli 31. května: Dobře vám bude s partnerem a blízkými

31.May » tn.cz
Dnes se, pokud to bude jen trochu možné, neschovávejte sami v koutě a věnujte poslední květnový den příjemným chvilkám s rodinou nebo partnerem či přáteli. Pozitivně vás nabije společná procházka i vymýšlení a realizace aktivit pro vaše ratolesti....

Horoskop na sobotu 30. května: Dopřejte si zasloužený oddech a klid

30.May » tn.cz
Při sobotě využijte volna a relaxujte. Odpočívejte při činnostech, která vás naplňují a těší a práci nechte být. I vy si potřebujete občas vyčistit hlavu a zapomenout na starosti, tak si nebraňte v troše toho zaslouženého lenošení.

Horoskop na pátek 29. května: Užívejte si pohody a relaxu v přírodě

29.May » tn.cz
V pátek raději dokončete všechny rozpracované záležitosti, ať vás o víkendu neruší nedodělky z práce. Odpoledne pak vyrazte do přírody a dejte po náročném týdnu odpočinout tělu i duši. Uvidíte, jak vás zeleň okolo nabije energií.

Horoskop na čtvrtek 28. května: Investujte do vzdělání či online kurzů

28.May » tn.cz
Dnešní den vám přinese nutkání rekapitulovat vaše dosavadní pracovní výkony, ale i duševní schopnosti. Neváhejte a investujte do svého vzdělání či rekvalifikace, rozhodně neprohloupíte. Dobrým krokem je také zauvažovat o vašem budoucím uplatnění.

Horoskop na středu 27. května: Hvězdy přejí zdolávání překážek

27.May » tn.cz
Den se ponese v duchu pracovních úspěchů a zdolávání překážek na vaší cestě za vytouženým cílem. To však tak úplně neplatí pro Lvy, kteří by se dnes měli pohovorům a náročným úkolům raději vyhnout. Ochrannou ruku hvězdy naopak drží nad Blíženci.

Horoskop na úterý 26. května: Zkuste být klidní a trpěliví, vyplatí se to

26.May » tn.cz
Můžete se dnes cítit jako na jehlách – vše jde podle vás příliš pomalu, na vše se dlouho čeká. Je to jen vaše zdání, zkuste se trochu uvolnit a nechat věci plynout jejich přirozeným tempem. Uleví se vám i okolí, které se stává terčem vaší nelibosti.
Robert Plaga - Český politik
Jan Hamáček - Poslanec za ČSSD
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Kristýna Vondřichová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Vondřichová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes