15
new stories - click to show

Marian Jurečka Politik za KDU-ČSL

Related to

Posudková řízení o invaliditě a příspěvku na péči zřejmě zrychlí

Řízení o invalidních důchodech a příspěvcích na péči by mohla od příštího roku zrychlit. Poslanci chtějí sjednotit agendu posudkových lékařů pod jednu střechu. A nově se mají všechny žádosti vyřizovat v pořadí, ve kterém přišly do systému.

S větší podporou pracujících důchodců stát otálí

7:51 » Novinky.cz
Vláda v programovém prohlášení sice slibovala, že podpoří práci lidí v důchodu a seniorům „více zohlední celkové odpracované roky“. Zatím se však v tomto ohledu nikam neposunula a naopak už od října značně znevýhodnila předčasné důchody.

Ze 35 náměstků ministrů jsou jen čtyři ženy

28.September » Novinky.cz
Marian Jurečka (KDU-ČSL), Vít Rakušan (STAN) a Mikuláš Bek (za STAN) jsou jediní ministři, kteří pozice náměstků svých resortů svěřili ženám.

Řízení o invalidních důchodech a příspěvcích na péči možná zrychlí

27.September » Fintag.cz
Řízení o invalidních důchodech a příspěvcích na péči by mohla od příštího roku zrychlit. Poslanci chtějí sjednotit agendu posudkových lékařů pod jednu střechu. A nově se mají všechny žádosti vyřizovat v pořadí, ve kterém přišly do systému.

Ministr Jurečka si žije svůj vlastní paralelní vesmír

27.September » Seznam Médium
Pro dobrotu, na žebrotu. Tak by se dala pojmenovat situace mnoha lidí, kteří podpořili ukrajinské uprchlíky a poskytli jim ubytování.

Regulace drog neznamená volný prodej

27.September » Český rozhlas
Předsedové stran koalice sedí spolu uvolněně a každý má v ruce sklenici vína. Šéf opoziční strany kontruje a drží v ruce půllitr piva. Předvolební plakáty propagující pití alkoholu nejsou žádnou výjimkou bez ohledu na zaměření politické strany.

Nejdřív žádejte pomoc od neziskovek, požadovali na úřadech práce

27.September » Seznam Zprávy
S nedoplatkem za energie a s výdaji na školní pomůcky se ženy obrátily o pomoc na úřady práce. Tam po nich požadovali potvrzení, že se nejprve snažily oslovit neziskovky či nadace.

Ministerstvo životního prostředí tlačí na vládu lex Bečva, a to přes odpor krajů a dalších úřadů

27.September » Ekonomický deník
Za vypouštění odpadních vod s obsahem nebezpečných látek bez povolení by tak nově měla nově hrozit pokuta až do výše 25 milionů korun.

Ministr Válek se otřepal a vrší čerstvé sliby

27.September » Český rozhlas
O Vlastimilu Válkovi buď neslyšíme vůbec, nebo je ho všude plno. V posledních dnech se ministr zdravotnictví za TOP 09 probudil a začal řešit problémy, které souží pacienty i lékaře. V neděli v České televizi například uvedl, že do roka a půl by se …

Školení hezkého mluvení. Za 178 475 Kč ho Jurečka koupil top úředníkům

27.September » ParlamentniListy.cz
Ministerstvo Mariana Jurečky zaplatí vysokým úředníkům lekce, aby jejich prezentace měly „ostrý obraz a dobrý zvuk“. Za bezmála dvě stě tisíc korun se nejvyšší vedení ministerstva proškolí v kurzu nazvaném „Dejte říz svým prezentacím“. Ministerstvo …

Pavel na jižní Moravě: Procházka jeskyní i propastí Macocha, speciální brož pro první dámu a slova o konsolidačním balíčku

26.September » Blesk.cz
Prezident Petr Pavel dnes s manželkou Evou zahájil dvoudenní návštěvu Jihomoravského kraje v Brně jednáním s vedením kraje, města i zástupci firem. Pak vyrazil na Blanensko, kde navštívil jeskyni a propast Macocha. Kraj si pro prezidentský pár připr…

Zdravotní stav kvůli příspěvku a penzi by mohl posuzovat nový institut

26.September » Aktuálně.cz
S novým uspořádáním počítá poslanecký návrh změn novely o organizaci sociálního zabezpečení, kterou projednává Sněmovna.
Petr Pavel - Generál Armády České republiky
Robert Fico - Slovenský politik
Vít Rakušan - Český politik a středoškolský učitel
Václav Moravec - Český redaktor a moderátor
Zbyněk Stanjura - Politik za ODS
Václav Krása - Český politik
Zuzana Roithová - Česká politička
Jan Bartošek - Politik za KDU-ČSL

Tato informační stránka o Marian Jurečka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marian Jurečka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes