Jiří Widž

Related to

Matematika i přírodní vědy na jednom místě. Chodov chystá malou Techmanii

29.January » iDNES.cz
V Chodově na Sokolovsku má vzniknout nové technické centrum podobné Techmanii. Sloužit má dětem i dospělým. Škola má kromě toho po sloučení se sokolovským gymnáziem nabízet čtyřleté gymnaziální vzdělání s rozšířenou výukou tělesné výchovy. Další č...

Matematika i přírodní vědy na jednom místě. Chodov chystá malou Techmanii

29.January » iRegiony Impuls
V Chodově na Sokolovsku má vzniknout nové technické centrum podobné Techmanii. Sloužit má dětem i dospělým. Škola má kromě toho po sloučení se sokolovským gymnáziem nabízet čtyřleté gymnaziální vzdělání s rozšířenou výukou tělesné výchovy.

Další slučování v kraji postihne gymnázia, chodovské osmileté končí

24.September » iDNES.cz
Další dvě střední školy v Karlovarském regionu čeká slučování. Tentokrát potkalo chodovské a sokolovské gymnázium. Podle zástupců kraje a města jde o cestu, jak střední školu v Chodově i nadále udržet. Jinak její budoucnost vidí jako nejistou. Dal...

Další slučování v kraji postihne gymnázia, chodovské osmileté končí

24.September » iRegiony Impuls
Další dvě střední školy v Karlovarském regionu čeká slučování. Tentokrát potkalo chodovské a sokolovské gymnázium. Podle zástupců kraje a města jde o cestu, jak střední školu v Chodově i nadále udržet. Jinak její budoucnost vidí jako nejistou.

Tato informační stránka o Jiří Widž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Widž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes