Jan Zátorský

Vztahuje se k

Kardinálu Špidlíkovi odhalí v Boskovicích památník, srdce s ocelovým křížem

10.ledna » iRegiony Impuls
Sto let letos uplyne od narození významného jihomoravského kněze – kardinála Tomáše Špidlíka. Ačkoliv jubileum připadá až na 17. prosince, jeho osobnost si po celý rok budou připomínat nejen v rodných Boskovicích.

Štefan Margita pro OperuPlus

3.září » Opera PLUS
Mezinárodně uznávaného pěvce Štefana Margitu jsme zastihli ve španělské Malaze. Byl velmi potěšen obnovením OperyPlus a vzkázal nám: „ Děkuji za vaši dobrou zprávu. Mám opravdu radost, že se vracíte. Moc rád jsem četl vaše články a informace.“ Zár...

Trauma holokaustu zůstává v genech. Do výzkumu se zapojil i herec Goldflam

10.srpna » iRegiony Impuls
Unikátní výzkum, do něhož se zapojil i herec Arnošt Goldflam, zkoumá trauma holokaustu. Podle předběžných výsledků brněnských vědců se genové změny projevily také u dětí narozených po druhé světové válce.

Martin Šimáček: Stát si vyrábí vlastní chudé

21.června » Peníze.cz
„Obce a ani stát si nevědí rady, nedokážou dlouhodobě uplatnit politiku vedoucí k sociálnímu začleňování. Občas se sice najde výjimka, obecně ale vidíme hlavně řadu špatných rozhodnutí,“ říká Martin Šimáček, ředitel Institutu pro sociální inkluzi.

OBRAZEM: V hlavní roli video, derby pražských „S“ zůstalo bez vítěze

17.března » iDNES.cz
Dva zcela odlišné poločasy nabídlo 289. střetnutí věhlasných pražských týmů Sparty a Slavie. V první půli dali tři branky domácí sparťané, po změně stran červenobílí vyrovnali. Průběh utkání výrazně ovlivnilo jak vydatné sněžení, tak četné zásahy ...

Jiří Menzel dostal cenu Berlinale, kvôli podlomenému zdraviu si ju neprevzal

24.února » HNonline.sk
Na 68. ročníku medzinárodného filmového festivalu Berlinale udelili českému režisérovi a hercovi Jiřímu Menzelovi cenu Kamera Berlinale.

Vítkovice podaly žalobu na insolvenčního správce dceřiné firmy

31.ledna » iRegiony Impuls
Kvůli možným chybám při prodeji firmy požadují Vítkovice u soudu zrušení smlouvy o prodeji své dceřiné firmy v konkurzu, společnosti Vítkovice Power Engineering.

Fotky roku: Česko očima Jana Zatorského

31.prosince » Echo24.cz
Představujeme výběr snímků fotografa Týdeníku Echo a serveru Echo24 Jana Zatorského, které dokumentují události roku 2017.

ČSSD přišla o svou baštu. A dostala větší výprask, než všichni čekali

23.října » iRegiony Impuls
ČSSD bude mít v novém volebním období ve Sněmovně z Moravskoslezského kraje dva poslance místo dosavadních sedmi. „Je to pro nás velké zklamání,“ netají nově zvolený Tomáš Hanzel.

Dítě dostane v prvním roce dvakrát antibiotika. Co to s ním udělá?

27.června » Týždeň.sk
Na otázku, jak se k vám, pane doktore, dostanu, mi Radkin Honzák odpověděl: „Jednoduše. Na Václaváku se svléknete donaha – a oni vás sem dovezou.“ Za jedním z nejznámějších českých psychiatrů jsem však volil standardní cestu: tramvají a autobusem....

Ostravské stopy: Sfárali jsme a já měl dole projev, směje se Lasica

18.června » iRegiony Impuls
Milanu Lasicovi před časem uspořádal těšínský festival Kino na Hranici filmovou retrospektivu. Jak uvedl dramaturg Martin Novosad, všestranný slovenský umělec tak vystřídal svou paní Magdu Vášáryovou, která přehlídku poctila svou návštěvou v loňsk...

Propaganda nacistov bola v Česku silná

6.června » Týždeň.sk
Před 75 lety byly české země po atentátu na Reinharda Heydricha podrobeny druhé heydrichiádě. Současně se rozjela propaganda, jakou české země dosud nezažily. Přetrvalo něco z tehdejší nacistické propagandy do dnešních dnů?

Tato informační stránka o Jan Zátorský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Zátorský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes