15
new stories - click to show

Libor Zlomek

Related to

Vinohrady obsadili vinaři s nůžkami a pilkami. Správný řez teď rozhoduje o úrodě

10.February » Zlínský deník
Kvalitu úrody i zdraví keřů vinné révy mají vinaři ve svých rukou právě v těchto mrazivých dnech. Už od začátku ledna jsou vidět ve vinicích s nůžkami a pilkami, aby se zaměřili na jeden ze svých nejdůležitějších pracovních úkonů v roce - na řez v...

Víno je nadprůměrné, ale obchody tragické. E-shopy vinaře nezachrání

Většina vinohradů na Slovácku má v těchto dnech po sklizni a ve sklepích už zrají první vína ročníku 2020. Podle pěstitelů budou kvalitou lehce nadprůměrná, svěží, aromatická. Trápí je ale nižší sklizeň a pokles odbytu kvůli koronaviru.

Víno je nadprůměrné, ale obchody tragické. E-shopy vinaře nezachrání

20.November » iRegiony Impuls
Většina vinohradů na Slovácku má v těchto dnech po sklizni a ve sklepích už zrají první vína ročníku 2020. Podle pěstitelů budou kvalitou lehce nadprůměrná, svěží, aromatická. Trápí je ale nižší sklizeň a pokles odbytu kvůli koronaviru.

Svatomartinským vínům uškodily zrušené akce, někde budou degustovat online

11.November » iRegiony Impuls
Jsou příležitostí k prvnímu ochutnání aktuálního ročníku. Tradiční žehnání svatomartinských vín v Uherském Hradišti, svatomartinské slavnosti ve Zlíně ani slavnostní otevírání nových vín ve sklepích a vinotékách se sice 11. listopadu v symbolickýc...

Vinařství Víno Zlomek & Vávra finišuje s vinobraním, letos později

25.October » Seznam Zprávy
Vinařství Víno Zlomek & Vávra z Uherskohradišťska finišuje s vinobraním, sklizeno je asi 80 procent.

Vinaři čelí následkům oteplování. Zásadní výměně odrůd se zatím brání

19.September » Deník.cz
Změnu klimatu a její vliv na odrůdy révy vinné vnímají vinaři na Moravě různě. Oteplování řada z nich sice nepodceňuje, ale zásadní výměnu některých odrůd kvůli tomu v následujících letech odmítají, přestože cítí, že se časem tomuto tématu nevyhno...

Již čtvrtá generace Zlomků zasvětí život vinařství

30.August » idobryden.cz
Rodinné vinařství Víno Zlomek & Vávra, jehož moderní sídlo najdete v Boršicích u Blatnice, bude mít další rodinnou posilu. Srdce firmy, kterou v současné době tvoří především dva bratři Zlomkovi (Libor s Radkem) a dva bratři Vávrovi (Tomáš s Petre...

Burčák z jihu Moravy je na pultech, na Slovácku dozrává víno později

28.August » iRegiony Impuls
Letošní sezona měla méně tropických letních dnů, proto ve vinohradech na Slovácku první odrůdy na burčák teprve dozrávají a zdejší vinaři začnou oblíbený nápoj stáčet až za týden či dva. Některé vinotéky ale už prodávají šťávu z jižních oblastí.

Kvůli covidu vázne prodej vína, navíc se ruší velké podzimní akce

5.August » iDNES.cz
Pěstitelé vína ze Zlínského kraje se stále vyrovnávají s tříměsíčním výpadkem prodeje kvůli koronavirovým omezením. Nemohou počítat ani s některými podzimními slavnostmi.

Víno Zlomek & Vávra vítězem dalších prestižních soutěží

15.June » idobryden.cz
Po nedávném úspěchu v mezinárodní soutěži vín FESTWINE 2020, kde rodinné vinařství Víno Zlomek & Vávra získalo jednu zlatou a čtyři stříbrné medaile, jsou tu nová ocenění.

ZRUŠENO!Ples vinařů a přátel vína

13.March » idobryden.cz
Největší Vinařský ples s jedinečným programem se uskuteční tuto sobotu 14. března ve všech prostorech sportovní haly v Hluku.
Ivan Fuksa - politik - ODS
Michal David - Český zpěvák

Tato informační stránka o Libor Zlomek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Zlomek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes