Baba Vanga

Related to


Stories

Douška vydavatelská: Urbsounds

Urbsounds je z Bratislavy operující elektronický label, který má kořeny v punku a DIY hnutí. Co je u u nich nového?

František Hastík: O energetických lidech a Grigoriji Petroviči

Je léto a většina lidí se těší na odpočinech u vody nebo na horách. Ne však lidé urputně rozvíjející svou osobnost, toužící po harmonii těla a duše a prevenci vyhřezlých plotének. Zrovna tak jako lidé, kteří jim v tom (ne)zištně pomáhají.

Berte Babu Vangu vážně! V tomhle se trefila do černého

21.July » Aha!
Žena obdařená věšteckými schopnostmi, které se přezdívá také jako Nostradamus z východu, prorokovala klíčové události pro svět se značným předstihem. Třebaže je už několik let po smrti, její věštby se vztahují i k letošnímu roku. Povzbudivé ale ne...

Došlo k chybnému výpočtu: Konec světa nastane již dnes

21.June » Kafe.cz
Konec světa už předpovědělo nespočet proroků, data a teorie o zkáze se ale většinou trochu liší. Naposledy měla planeta zaniknout podle výpočtu mayského kalendáře v prosinci 2012, konec ale prý nakonec nastene právě dnes

Předpověď Baby Vangy: Útok na pražský Vyšehrad!

12.June » Šíp
Baba Vanga svou přesností předpovídání budoucnosti dokázala lidi zaujmout, ale i vyděsit. Až 85 procent jejich proroctví se vyplnilo. Příbuzný vědmy tvrdí, že se řítí pohroma na Prahu!

Předpověď Baby Vangy pro rok 2020: Obří tsunami, nemoc Trumpa a Putin v ohrožení!

Mnoho jejích proroctví se do puntíku naplnilo. Existuje ale ještě řada událostí, které se teprve mají odehrát. Badatelé zabývající se věštbami slepé jasnovidky se pokusili sestavit přehled předpovědí, o nichž očekávají, že budou naplněny do konce ...

Konec světa? Baba Vanga ho věštila na rok 2020!

22.April » Šíp
Světoznámá věštkyně Baba Vanga sice odešl na onen svět v roce 1996, některé její předpovědi ale stále ještě čekají na své naplnění. Třeba ta, že v roce 2020 zasáhne svět ničivá katastrofa. Způsobí ji koronavirus Covid-19? A co dalšího nás čeká?

Proroctví bulharské jasnovidky Vangy o katastrofě v roce 2020 se již začalo naplňovat

6.April » i-RU.cz
Epidemie koronaviru změnila obvyklý běh života celé populace planety a zasela skutečnou paniku. Uzavírají se hranice, roste počet úmrtí a stále ještě neexistuje lék na infekci. V kritické situaci se lidé stále více obracejí na jasnovidce.

Hrůzné proroctví na rok 2020: Baba Vanga vyvěštila Česku katastrofu! Bude to náš konec?

4.April » Aha!
Slepá věštkyně Baba Vanga (†85) je sice 23 let po smrti, ale ještě před ní stihla vyslovit několik proroctví, která by se měla plnit až do roku 5079. Proroctví Baby Vangy jsou prý z 85 procent přesná. Snad se tedy tentokrát spletla.

Vědma Baba Vanga a její předpověď: Kdy lidé ztratí smrtelnost?

16.March » Šíp
Rady u ní hledali car, papaláši i členové tajných služeb. Předpověděla útoky z 11. září 2001 nebo ničivé tsunami v roce 2004. Ne nadarmo se žena s přezdívkou Baba Vanga těšila pověsti bulharského Nostradama.

Konečný nebo nejlepší mír? V Britských listech mají jasno…

Zhruba posledních pět let zveřejňují dvě hlavní autorské i vlastnické postavy Britských listů Jan Čulík a Karel Dolejší své nekompromisní vize budoucího „blaha“ Evropy a České republiky. Mír bude tehdy, až nebude Rusko a zároveň tehdy, až dokončím...
Helena Růžičková - Česká herečka
Michaela Kuklová - Česká herečka
Iveta Bartošová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Baba Vanga zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Baba Vanga" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes