Rowan Atkinson Britský komik

Vztahuje se k

Johnny English 3: Rowan Atkinson musí znovu zachránit svět

26.května » Kinobox.cz
Mělo jít o trefu do černého - parodie bondovek s milovaným panem Beanem. Co by nemohlo vyjít? Scénář bohužel pokaždé využil potenciál látky tak napůl.

Co vše umí speciální divize McLarenu? Splnila i rozmařilá přání Mr. Beana

7.května » Autoforum.cz
McLaren se do výroby silničních aut dal s plnou vervou a skrze svou divizi MSO umí plnit nejen zvláštní přání kupců nových aut. Přečtěte si, co také svede. (Petr Prokopec)

Na prodej je Aston Martin po Mr. Beanovi – Stojí méně, než byste čekali

4.května » Auto Journal
Nedávno jste si mohli koupit McLaren F1, se kterým brázdil britské silnice slavný herec Rowan Atkinson. Ačkoliv ho nekupoval jako investici, tak při jeho prodeje vydělal neuvěřitelných 275 milionů korun. Dnes si můžete koupit další exemplář, který...

Auto po Mr. Beanovi nemusí být McLaren F1 za stovky milionů. Tohle stojí zlomek

4.května » Autoforum.cz
Automobilovou vášeň v Rowanu Atkinsonovi neprobudilo až nejrychlejší auto planety, trpěl ji už mnohem dřív. Tento stroj mu patřil v 80. letech. (Marek Bednář)

Lidé začali photoshopovat pana Beana do všech možných fotek. Výsledek je k popukání! #4

22.dubna » Kinobox.cz
Do čtvrtice všeho dobrého... ok, to se možná běžně neříká, ale v případě pana Beana rádi uděláme vyjímku. Takhle série si to totiž zaslouží!

Lidé začali photoshopovat pana Beana do všech možných fotek. Výsledek je k popukání! #3

15.dubna » Kinobox.cz
Přesně tak, zábava nekončí. Veleoblíbená série na téma "pan Bean xkrát jinak" vstupuje do dalšího kola a my pro vás máme třetí várku vtipných fotomontáží, které umně využívají jeho gumový obličej. Nechte si chutnat!

Lidé začali photoshopovat pana Beana do všech možných fotek. Výsledek je k popukání! #2

8.dubna » Kinobox.cz
Minulý článek (najdete zde) a protože nadšení nepolevuje a vznikají další a další úžasné fotomontáže s naším oblíbeným komikem, nemůžeme vás o ně ochudit a přinášíme druhou část toho nejlepšího s panem Beanem!

Lidé začali photoshopovat pana Beana do všech možných fotek. Výsledek je k popukání!

2.dubna » Kinobox.cz
Málokdo má tak flexibilní obličej, jako Rowan Atkinson aka pan Bean. Bylo jen otázkou času, než to spustí nějakou mánii fotomontáží. A už jí tu máme! Výsledkem je Bean na x způsobů, zastupující řadu legendárních postav.

Rowan Atkinson jako Frodo, Voldemort nebo Marilyn: Tyhle koláže vás pobaví!

31.března » ExtraStory.cz
Snad není jiného herce, který by měl obličej jako poznávací znamení tak jako Rowan Atkinson. A jak se můžete přesvědčit v následující galerii, je také hodně univerzální a ohebný! Podívejte se na více jak sedmdesát koláží, na kterých je Mr. Bean st...

Internet se baví bláznivou galerií. Mr. Bean jako Avatar, či Harry Potter

29.března » Expres.cz
Další články k tématu: Které hollywoodské star se pyšní vysokoškolským diplomem? Ivan Drago, Mr. Bean a další! První fotky Mr. Beana jako komisaře Maigreta: Z ťulpase je seriózní herec Jedno z nejdelších hvězdných manželství padlo. Mr. Bean už žij...

Šílenství ve Photoshopu: 12 slavných postav v podání Mr. Beana

28.března » Óčko.tv
Mr. Bean (respektive jeho představitel - učitel Rowan Atkinson) dokázal svou mimikou vytvořit jeden z nejvtipnějších obličejů, který zná každý na světě. Mr. Bean nemá rád lidi, má rád jenom sám sebe a možná ještě trochu svého medvídka... Další člá...

Tato informační stránka o Rowan Atkinson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rowan Atkinson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes