Rowan Atkinson Britský komik

Vztahuje se k

British Airways představují nové video

Gordon Ramsay, Sir Ian McKellen, Trandie Newton, Gillian Anderson či Rowan Atkinson účinkují v novém instruktážním videu, které brzy představí letecká společnost British Airways.

Letecká společnost British Airways představila nové instruktážní bezpečnostní video s Mr. Beanem

17:50 » iHNed.cz
V novém klipu letecké společnosti British Airways se objevila řada celebrit. O bezpečnosti v něm poučuje britský herec Chiwetel Ejiofor, který hrál například v katastrofickém filmu s názvem 2012. Ve spotu si zahrál i Rowan Atkinson, alias Mr. Bean.

British Airways představuje nové bezpečnostní video s Mr. Beanem v hlavní roli

20.července » Žena-in.cz
Gordon Ramsay, Sir Ian McKellen, Trandie Newton, Gillian Anderson či Rowan Atkinson účinkují v novém instruktážním videu, které brzy na svých letech představí letecká společnost British Airways. (265 slov)

Podvodná zpráva o smrti Rowana Atkinsona (Mr. Bean)

14.července » HO@X
Podle serveru HOAX-SLAYER se opět objevila další falešná zpráva o smrti Rowana Atkinsona (představitele Mr. Beana). Podvodná informace je doprovázena...

KOMENTÁŘ: Mr. Bean dál žije, Charles Manson dál sedí. Co vše se nestalo

29.června » iDNES.cz
Když v polovině devatenáctého století vznikly první tiskové agentury, kladly si za cíl prodávat informace o tom, co se stalo. Dnes už vykonávají paradoxně i zcela opačnou, přidruženou službu – informují o tom, co se nestalo. Tedy o falešných zpráv...

Rowan Atkinson alias Mr. Bean prodává jedno ze svých aut

27.června » Novinky.cz
Rowan Atkinson, tedy představitel světoznámého Mr. Beana, má slabost pro auta. A jeho sbírka bude za chvíli chudší o jeden model. Ale není to ani Mini, ani McLaren. Je to klasický Land Rover Defender.

K mání je další auto „Mr. Beana”, prodává ho přímo on

26.června » Autoforum.cz
Kolik měl či má Rowan Atkinson aut, není přesně známo. Málo jich ale rozhodně nebylo, do prodeje teď míří další z nich a není to McLaren ani Mini. (Petr Miler)

Johnny English 3: Rowan Atkinson musí znovu zachránit svět

26.května » Kinobox.cz
Mělo jít o trefu do černého - parodie bondovek s milovaným panem Beanem. Co by nemohlo vyjít? Scénář bohužel pokaždé využil potenciál látky tak napůl.

Co vše umí speciální divize McLarenu? Splnila i rozmařilá přání Mr. Beana

7.května » Autoforum.cz
McLaren se do výroby silničních aut dal s plnou vervou a skrze svou divizi MSO umí plnit nejen zvláštní přání kupců nových aut. Přečtěte si, co také svede. (Petr Prokopec)

Na prodej je Aston Martin po Mr. Beanovi – Stojí méně, než byste čekali

4.května » Auto Journal
Nedávno jste si mohli koupit McLaren F1, se kterým brázdil britské silnice slavný herec Rowan Atkinson. Ačkoliv ho nekupoval jako investici, tak při jeho prodeje vydělal neuvěřitelných 275 milionů korun. Dnes si můžete koupit další exemplář, který...

Auto po Mr. Beanovi nemusí být McLaren F1 za stovky milionů. Tohle stojí zlomek

4.května » Autoforum.cz
Automobilovou vášeň v Rowanu Atkinsonovi neprobudilo až nejrychlejší auto planety, trpěl ji už mnohem dřív. Tento stroj mu patřil v 80. letech. (Marek Bednář)

Tato informační stránka o Rowan Atkinson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rowan Atkinson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes