Rowan Atkinson Britský komik

Vztahuje se k

Lidé začali photoshopovat pana Beana do všech možných fotek. Výsledek je k popukání! #4

22.dubna » Kinobox.cz
Do čtvrtice všeho dobrého... ok, to se možná běžně neříká, ale v případě pana Beana rádi uděláme vyjímku. Takhle série si to totiž zaslouží!

Lidé začali photoshopovat pana Beana do všech možných fotek. Výsledek je k popukání! #3

15.dubna » Kinobox.cz
Přesně tak, zábava nekončí. Veleoblíbená série na téma "pan Bean xkrát jinak" vstupuje do dalšího kola a my pro vás máme třetí várku vtipných fotomontáží, které umně využívají jeho gumový obličej. Nechte si chutnat!

Lidé začali photoshopovat pana Beana do všech možných fotek. Výsledek je k popukání! #2

8.dubna » Kinobox.cz
Minulý článek (najdete zde) a protože nadšení nepolevuje a vznikají další a další úžasné fotomontáže s naším oblíbeným komikem, nemůžeme vás o ně ochudit a přinášíme druhou část toho nejlepšího s panem Beanem!

Lidé začali photoshopovat pana Beana do všech možných fotek. Výsledek je k popukání!

2.dubna » Kinobox.cz
Málokdo má tak flexibilní obličej, jako Rowan Atkinson aka pan Bean. Bylo jen otázkou času, než to spustí nějakou mánii fotomontáží. A už jí tu máme! Výsledkem je Bean na x způsobů, zastupující řadu legendárních postav.

Rowan Atkinson jako Frodo, Voldemort nebo Marilyn: Tyhle koláže vás pobaví!

31.března » ExtraStory.cz
Snad není jiného herce, který by měl obličej jako poznávací znamení tak jako Rowan Atkinson. A jak se můžete přesvědčit v následující galerii, je také hodně univerzální a ohebný! Podívejte se na více jak sedmdesát koláží, na kterých je Mr. Bean st...

Internet se baví bláznivou galerií. Mr. Bean jako Avatar, či Harry Potter

29.března » Expres.cz
Další články k tématu: Které hollywoodské star se pyšní vysokoškolským diplomem? Ivan Drago, Mr. Bean a další! První fotky Mr. Beana jako komisaře Maigreta: Z ťulpase je seriózní herec Jedno z nejdelších hvězdných manželství padlo. Mr. Bean už žij...

Šílenství ve Photoshopu: 12 slavných postav v podání Mr. Beana

28.března » Óčko.tv
Mr. Bean (respektive jeho představitel - učitel Rowan Atkinson) dokázal svou mimikou vytvořit jeden z nejvtipnějších obličejů, který zná každý na světě. Mr. Bean nemá rád lidi, má rád jenom sám sebe a možná ještě trochu svého medvídka... Další člá...

Pokračování Lásky nebeské už se natáčí! Jak se změnily hlavní postavy?

9.března » Blesk pro ženy.cz
Ať se zeptáte ženy nebo muže, film Láska nebeská snad znají úplně všichni. Je to skoro jako Mrazík nebo Tři oříšky pro poleku, klasika, která se lidem dostala pod kůži. Režisér nikdy neplánoval pokračování, přesto se ho fanoušci dočkají.

Po 14 letech se vrací hvězdy filmu Láska nebeská! Jak to s nimi dopadlo?

9.března » Blesk pro ženy.cz
Ať se zeptáte ženy nebo muže, film Láska nebeská snad znají úplně všichni. Je to skoro jako Mrazík nebo Tři oříšky pro poleku, klasika, která se lidem dostala pod kůži. Režisér nikdy neplánoval pokračování, přsto se ho fanoušci dočkají.

Láska nebeská se dočká pokračování po 14 letech! Ovšem bude jen desetiminutové

20.února » Žena-in.cz
Málokdo si dokáže předvánoční čas představit bez filmu Láska nebeská. Hugh Grant, Keira Knightley, Liam Neeson, Colin Firth, ale i nezapomenutelný Rowan Atkinson. Nový desetiminutový snímek, který jen ukáže, co se se všemi stalo a kdo zestárl nejl...

Doják roku: Natáčí se pokračování romantického filmu Láska nebeská!

17.února » eXtra.cz
Vánoční klasika bude zpět! Doják Láska nebeská se na našich obrazovkách objevuje už 14 let a diváci stále nemají dost. Hlášky i scény z tohoto filmu jsou kultovní a čas nehraje roli. I tak se ale tvůrci rozhodli potěšit diváky.

Tato informační stránka o Rowan Atkinson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rowan Atkinson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes