Eva Adams

Vztahuje se k

Tihle svrhli Evu a Vaška! Veronika a Vašek už berou statisíce

5.listopadu » Blesk.cz
Pěvecké duo Eva a Vašek proslavil zejména hit Bilá orchidej. Někomu lezli s písničkami na nervy, přesto měli velkou fanouškovskou základnu, která je milovala. Teď je ovšem válcuje konkurence, mladší kolegové už jim totiž docela dost šlapou na paty!

Eva a Vašek o Ortelu: Všichni mají strach, bojí se označení za komunisty

7.března » Expres.cz
Další články k tématu: Neuvěřitelná proměna Evy od Vaška. Končí se zpíváním pro důchodce? František Nedvěd obvinil šéfa Šlágr TV: Okradl mého bratra Jana, ten ale nechce bojovat! Country hvězda 90. o bohnickém Pavilonu 27: Měla jsem bludy, tak mě ...

Z redakční pošty: Klepačovští pobesedovali se seniory

11.listopadu » Blansko.cz
(Blansko.cz) Aktiv Komise pro občanské záležitosti Klepačov uspořádal 8. listopadu v sále místního dělnického domu tradiční besedu s důchodci. Jako hosté byli přítomni také manželé Jana a Jaromír Kratochvílovi z Hnutí humanitární pomoci.

Zlom v kariéře dua Eva a Vašek: Konec otročení! Teď budou vlastními pány!

7.července » Aha!
V kariéře Evy (45) a Vaška (62) nastal přelomový okamžik. Oblíbené hudební duo budeme vídat na televizních obrazovkách v pořadu s příznačným názvem Eva a Vašek – V Hospůdce u SURFu.

Legendární duo Eva a Vašek: K čemu je donutila válka s králem dechovek!

8.května » Aha!
Legendární zpěvácké duo Eva a Vašek znáte pod tímto společným názvem již dlouhá léta. Poté, co ale nastaly problémy s Karlem Peterkou, se něco změnilo...

Duo Eva a Vašek přišlo o miliony: Utajený plán na nové kšefty

28.dubna » Blesk.cz
Problémy naprosto vytěsnili. Populární dvojici Evu a Vaška stála spolupráce s majitelem Šlágr TV Karlem Peterkou (65) miliony a dobrou pověst. Nyní se ale soustředí na nový projekt.

Duo Eva a Vašek přišli o miliony: Utajený plán na nové kšefty

27.dubna » Blesk.cz
Problémy naprosto vytěsnili. Populární dvojici Evu a Vaška stála spolupráce s majitelem Šlágr TV Karlem Peterkou (65) miliony a dobrou pověst. Nyní se ale soustředí na nový projekt.

Eva z dua Eva a Vašek: Držela jsem hladovku

28.března » Blesk.cz
Když se řekne Eva a Vašek, každý si vybaví hit Bílá orchidej a usedlý postarší pár, který ho zpívá. To je ale minulostí. Eva Ševčíková (45) za poslední rok zhubla a omládla o dobrých patnáct let. Co za tím stojí? Její tajný trik vás překvapí.
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Eva Adams zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Adams" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes