15
new stories - click to show

Jan Wolf

Related to

Primátor Karviné gratuloval krojovaným horníkům

Sté výročí slaví v těchto dnech spolek krojovaných horníků dolu Československé armády. Při příležitosti kulatého jubilea přivítal zástupce spolku primátor města Karviné Jan Wolf.

Karviná koupila Karvinské moře. Smlouva je podepsaná, přispěje i kraj

Město Karviná se definitivně stalo vlastníkem rekreační oblasti zvané Karvinské moře. Už v minulosti tu město investovalo a provedlo úpravy. Nyní už Karviné lokalita, kterou původně vlastnil Asental, patří definitivně.

Běžecký závod POHO50 už tuto sobotu na Lodičkách

18.June » TV Polar
Už tuto sobotu, 22. června odstartuje v Karviné na Lodičkách 3. ročník velkého běžeckého závodu POHO50 pro všechny věkové kategorie. Na závod zve širokou veřejnost i primátor města.

V sále OPF Karviná proběhlo13. zasedání zastupitelstva města

18.June » TV Polar
Zastupitelé Karviné se v sále OPF zabývali 15 bodovým programem, který mimo jiné obsahoval například schválení poskytnutí účelové dotace z rozpočtu města oběma nemocnicím ve městě.

Karvinské děti mají k dispozici nové dopravní hřiště

2.June » prvnizpravy.cz
Na místě bývalé Základní školy Víta Nejedlého v Karviné-Ráji vyrostlo nové dopravní hřiště. Jeho výstavba trvala rok a vyšla na 30 milionů korun. Děti mají k dispozici pro výuku jízdy na kole 1 406 m2 zpevněných ploch.

FOTO: Děti v Karviné mají nové dopravní hřiště. Nabízí i kola či koloběžky

Na místě bývalé Základní školy Víta Nejedlého v Karviné-Ráji vyrostlo nové dopravní hřiště. Jeho výstavba trvala rok a vyšla na 30 milionů korun. Děti mají k dispozici pro výuku jízdy na kole 1 406 m2 zpevněných ploch.

Na Lodičkách v Karviné se dokončují úpravy okolí, jezero se ještě zarybní

25.May » TV Polar
Firma, která zajišťovala práce na odbahnění jezera Lodiček a úpravy břehů včetně výstavby nové lávky, ukončila zadané práce. Pro celkový efekt jsou ale nutné další kroky, včetně zarybnění jezera.

Hasiči SDH Karviná-Ráj oslavili na Lodičkách 100 let

21.May » TV Polar
Sbor dobrovolných hasičů z Karviné-Ráje uspořádal na Lodičkách slavnost ke 100. výročí založení sboru. Nechyběla ukázka českých i polských hasičských sborů, mše s požehnáním a také vyznamenání zasloužilých hasičů.

V Karviné zkrášlují další veřejná prostranství, proměnou projde několik míst ve městě

18.May » TV Polar
V Karviné zkrášlují další veřejná prostranství. Po náměstíčku u Permonu a velké proměny prostoru u obchodního domu v centru města přišlo na řadu náměstíčko Gagarina a také plocha poblíž ulice Nedbalova. V současné době se už také připravuje proměna …

Hezčí první gól jsem si přát nemohl, culil se Boháč. A penalta? Neviděl jsem to

14.May » iDNES.cz
Krásnou střelou z dálky Sebastian Boháč rozjásal karvinské fotbalisty. Vedli nad Zlínem 1:0. Leč znovu výborně rozehraný duel nedotáhli k výhře, remizovali 2:2. Boháč se alespoň mohl těšit ze svého prvního gólu v nejvyšší domácí soutěži. Trefil se v…

Rekonstrukce koníren v parku by mohla začít ještě letos

Proměna zchátralých koníren v karvinském parku Boženy Němcové pravděpodobně začne ještě v letošním roce.

Karviná chtěla červenou za loket. Kouč kroutil hlavou: Slabá intenzita?

13.May » iSport.cz
V lize nás nechtějí! Takový pocit ovládl fotbalovou Karvinou po domácí ztrátě se Zlínem (2:2). Nadávalo se na rozhodčí, jak jinak. A to i ta nejvyšší šarže, šéf klubu Jan Wolf a primátor města ve Slezsku. Přidal se také trenér Marek Bielan. „Nebudu …

Tato informační stránka o Jan Wolf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Wolf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes