Václav Ševčík

Related to

Připomínáme si sto dvacet let od narození fotografa Václava Ševčíka

10.July » Prostějov
V neděli 12. července si připomeneme sto dvacet let od narození fotografa, průkopníka moderní osvětlovací techniky, zakladatele a pedagoga fotografického učňovského školství na Moravě.

Před osmdesáti lety byla odhalena pamětní deska herci Františku Krumlovskému

29.June » Prostějov
Jeho dráha byla poznamenaná bouřliváctvím, bídou, útrapami, nemocí. Zemřel na zápal plic 30. července 1875 v klášterní nemocnici Milosrdných bratří a byl pohřben na tamním hřbitově.

Eva a Vašek: Každý jsme jiný. Proto spolu můžeme pracovat a žít

1.December » ČRo Pardubice
Eva a Vašek jsou známé pěvecké duo, které vzniklo ze skupiny Surf. Za svou kariéru vydali desítky desek i DVD nosičů. Koncertovali nejen v Česku, miliony fanoušků mají třeba v Rakousku, Španělsku, Norsku a Chorvatsku. Eva sólově koncertuje taky v ...

Písnička Bílá orchidej je naším největším hitem, říká Václav Ševčík z dua Eva a Vašek

12.September » ČRo Olomouc
Pěvecké duo Eva a Vašek oslaví letos třicet let na hudební scéně. Jejich největším hitem je písnička Bílá orchidej. Převážnou část roku tráví v USA, kde vystupuje Eva pod jménem Eva Adams. Sólovou kariéru, kterou si zde vybudovala, zaštiťuje její ...
Hana Zagorová - Česká zpěvačka
Tomio Okamura - Český podnikatel a politik

Tato informační stránka o Václav Ševčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Ševčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes