Libor Aksler

Vztahuje se k

Měli jste taky takové? Ve Skutči vám připomenou i další modely

23.listopadu » ČRo Pardubice
Ze Skutče pravděpodobně pocházejí vaše první brusle, možná i lyžařské přeskáče. Pokud navštívíte expozici obuvnictví v Městském muzeu, počítejte s notnou dávkou nostalgie.

Přecpaný archiv je minulostí. Muzeum má na léta vystaráno

11.prosince » Chrudimský deník
Skuteč – Městské muzeum ve Skutči vyřešilo palčivý problém, neboť v jeho archivu už nebylo místo, kam by muzejníci mohli ukládat další písemnosti, tiskové materiály nebo fotografie.

Do základů pomníku na památku legionářů uloží hlínu od Zborova

24.října » Chrudimský deník
Luže – Místní obyvatelé si v předvečer Dne vzniku samostatného československého státu připomenou legionáře, kteří pocházeli z Luže a okolních vesnic. Vedení města odhalí v pátek v 16 hodin u pomníku padlých, který stojí vedle ZŠ Luže, pamětní desk...

Přednáška: Ležáky – odkrytá minulost

20.dubna » Skuteč
25.4. 2017 – 18 hodin Přednáška PhDr. Jana Frolíka z Archeologického ústavu AV ČR Vás seznámí s archeologickým výzkumem na pietním území Ležáky, jehož cílem bylo ověřit existenci a stav dochování sklepů, které se nacházely mimo půdorys zaniklých d...

Ve Skutči budou stroje lámat žulu jako perník

18.srpna » Chrudimský deník
Skuteč – Městské muzeum Skuteč v minulém roce díky získaným dotacím pořídilo do svých depozitářů posuvné regály, díky nimž se zvýšila úložná kapacita i šetrnost jejich uložení. Letos se stahování zopakuje. První kroky byly učiněné už dříve.

Tato informační stránka o Libor Aksler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Aksler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes