John Anderson

Vztahuje se k

Američan si otevřel muzeum mořského odpadu, sbírá ho už 47 let

22.září » ExtraStory.cz
John Anderson je instalatér v důchodu, který se už od roku 1970 věnuje podivnému koníčku. Sbírá odpadky, které vyvrhne Pacifický oceán na pobřeží státu Washington. Před dvěma lety už jich měl nasbíráno tolik, že si otevřel muzeum.

Život mezi bombami: Jak vypadaly civilní válečné kryty v Británii

Druhá světová válka postavila mnohé Brity před otázku – ustelu si dnes v bunkru na zahradě, nebo zalehnu do „klecového lůžka“ ve vlastní ložnici?

Debut ve 30 letech! Pat Cannone dostal od Wild skvělý vánoční dárek

20.prosince » NHL.cz
Třicetiletý americký útočník Pat Cannone dostal předčasný vánoční dárek, o kterém snil od doby, co začal s hokejem. Poprvé v kariéře byl povolán do týmu NHL a v úterý večer ho čeká v nejlepší hokejové lize světa premiéra. Nahoru jej povolal tým Mi...

V trenérském týmu máme to nejlepší, co bylo k mání, věří Devan Dubnyk

9.září » NHL.cz
Byla z toho určitá nervozita, nakonec ale velmi záhy zmizela. Jakmile Minnesota jmenovala jako svého nového hlavního kouče Bruce Boudreaua, Devan Dubnyk se mohl uklidnit. Nyní, čtyři měsíce po jmenování, bude konečně čas si také pořádně osobně pop...
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o John Anderson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "John Anderson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes