Jerome Flynn

Related to

HBO to zkusí s netradičním seriálem. Idris Elba a Nicole Kidmanová pomohou divákům lépe usnout

20.July » Lidovky.cz
World of Calm (Svět klidu) je seriálovou adaptací známé mobilní aplikace. Herecké duo bude divákům klidným hlasem vyprávět příběhy doprovázené uklidňujícími výjevy na obrazovce.

HBO to zkusí s netradičním seriálem. Idris Elba a Nicole Kindmanová pomohou divákům lépe usnout

20.July » Lidovky.cz
World of Calm (Svět klidu) je seriálovou adaptací známé mobilní aplikace. Herecké duo bude divákům klidným hlasem vyprávět příběhy doprovázené uklidňujícími výjevy na obrazovce.

Herci, kteří se nemůžou vystát: Tihle odmítli hrát ve společných scénách!

9.January » Blesk pro ženy.cz
Neděje se to jen v našich životech, i slavní mají mezi sebou různé potyčky. Někdy jde o pouhé nedorozumění, jindy si nesednou povahově a také může jít o neshody z minulosti.

Odvrácená strana Hollywoodu: Herci, kteří se navzájem nesnášejí a komplikují natáčení

23.July » Extralife.cz
Myslíte si, že být hollywoodským producentem je práce snů? Možná byste se divili, jaké problémy musejí řešit. Třeba averzi mezi hlavními hvězdami. Které filmy málem nevznikly kvůli neprofesionálnímu chování herců?

John Wick zraje jak víno. Třetí díl nabízí nevídanou akci

16.May » Týden.cz
Si vis pacem, para bellum, tak zní v originále podtitul třetího dílu Johna Wicka. A situaci vystihuje opravdu dokonale. Pomalu už ikonická postava akčního žánru John Wick je totiž ve válce proti všem. Keanu Reeves se v průběhu dvou hodin skoro vůb...

The Dark Tower: Do nového seriálu míří Jerome Flynn

23.April » Edna.cz
Natáčení dalšího zpracování Kingova životního díla se pomalu blíží a k projektu se nově přidává hvězda seriálu Game of Thrones Jerome Flynn.
Sophie Turner - Britská herečka
Emilia Clarke - Britská herečka
Idris Elba - Britský herec, hudebník a DJ

Tato informační stránka o Jerome Flynn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jerome Flynn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes