15
new stories - click to show

Luka Christo Arichtev

Related to

„Moc se těším, bude pr...!“ Ewa Farna a matky na útěku z tria 3v1 se setkaly na jednom pódiu

Legendární komické trio 3v1 se spolu se zpěvačkou Ewou Farnou stalo hostem pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Na jedné sedačce tak spolu usedly hned čtyři krásné ženy českého showbyznysu. Podívejte se, jak na toto setkání reagovali lidé na internetu.

Pártlová a Arichteva nasdílely roztomilé fotky s dětmi. Fanoušci ale nemohli odtrhnout oči od…

Známé trio 3v1, kam se řadí zpěvačka Martina Pártlová, herečka Veronika Aichteva a influencerka Nikol Štíbrová, se stále rozrůstá. Nikol nedávno porodila své druhé dítě a z Pártlové se stala novopečená maminka. Dvě maminky z této dvojice se však nyn…

Veronika Arichteva už zažívá stinné stránky mateřství

23.May » Kafe.cz
Veronika Arichteva je už několik měsíců pyšnou maminkou syna Luky a svou cestu mateřstvím sdílí s fanoušky na Instagramu. Herečka přiznala, že péče o batole je pořádná fuška.

Veronika Arichteva porodila syna: Co jste o známé herečce možná nevěděla?

1.October » Dáma.cz
Veronika Arichteva, kterou jste naposledy mohla vidět v seriálu Slunečná, své těhotenství tajila až do čtvrtého měsíce. Radostnou zprávu oznámila na konci dubna a nyní se raduje podruhé – ze syna ...

Maminka Arichteva: Objasnila výběr jména pro synáčka

1.October » Aha!
S příchodem na svět si dával načas! Veronika Arichteva (34) rodila několik dní po termínu a co víc, dlouhých patnáct hodin. Společně s manželem, režisérem Biserem Arichtevem (43) mu dali neobvyklé jméno Luka Christo Arichtev.

Nasránek náš malej, krásnej macek a celej rejža. Štíbrová, Geislerová a další gratulují Arichtevě k narození syna

30.September » Super.cz
Herečka Veronika Arichteva (34) dostává k narození syna jednu gratulaci za druhou. V pražské podolské nemocnici v úterý porodila syna , kterého s manželem Biserem Arichtevem pojmenovali Luka Christo Arichtev.

Herečka Veronika Arichteva rodila 15 hodin. Svému synovi pak dala neobvyklé jméno

30.September » Žena.cz
Veronika Arichteva se nikdy netajila tím, že se do svého manžela zamilovala na první pohled. Včera mu porodila syna a poděkovala mu za podporu.

Veronika Arichteva má syna Luka Christa. Dvě nohy, dvě ruce a boží nos!

30.September » Maminka.cz
Je to tu. Herečka Veronika Arichteva se dočkala a je mámou. Syn dostal jméno Luka Christo Arichtev. Vážil přes čtyři kila a na svět přišel 29. září v porodnici v pražském Podolí.

Dvě nohy, dvě ruce, pinďour a boží nos! Veronika Arichteva porodila syna

30.September » Super.cz
Veronika Arichteva (34) se stala matkou. V pražské podolské nemocnici včera porodila syna, kterého s manželem Biserem Arichtevem pojmenovali Luka Christo Arichtev.

Herečka Veronika Arichteva je maminkou. Syna rodila patnáct hodin

30.September » Revue iDNES.cz
Herečka Veronika Arichteva (34) se na sociálních sítích pochlubila, že je od čtvrtka maminkou. S režisérem Biserem Arichtevem (43) mají syna, kterému dali jméno Luka Christo.

Tato informační stránka o Luka Christo Arichtev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luka Christo Arichtev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes