Veronika Arichteva

Vztahuje se k

Kdo se představí v letošní řadě StarDance? Pohyby předvedou herečky i olympijský vítěz

19.července » Blesk.cz
Na podzim začne další řada populární soutěže StarDance na České televizi. V soutěži, která se na televizních obrazovkách v Česku poprvé objevila před 12 lety, se o nejlépe tančící české osobnosti letos rozhodne již podeváté. Podívejte se na letošn...

Veronika Arichteva na rande s manželem

17.července » Bleskově.cz
Ostatně manželské randění doporučuje i taková Nicole Kidman, šťastně vdaná za Keitha Urbana. Arichteva se svým manželem pracuje už řadu let. Kdysi s ním točila seriál Vyprávěj, v posledních letech je to série První republika.

Veronika Arichteva: Proč oddaluje mateřství?

16.července » NašeHvězdy.cz
Oklame nakonec svoje biologické hodiny? Hvězda První republiky VERONIKA ARICHTEVA (32), která je už pět let vdaná za režiséra BISERA ARICHTEVA (41), rodinu plánuje už dlouho, ale mateřství neustále oddaluje. A to kvůli práci! Díky manželově profes...

Sekla s cigaretami a nechala si nasadit rovnátka: Hvězda První republiky chce být na StarDance dokonalá a fit

15.července » Super.cz
Ještě ani nevěděla, že bude jednou z účinkujících další řady StarDance , a už začala pracovat na své kondici. Hvězda První republiky tak bude mít možná před kolegy v soutěži náskok. Veronika Arichteva (32) přestala kouřit cigarety, takže se nebude...

Vedle krásné Bagárové a Arichtevy bude tančit i Kopta

11.července » Týden.cz
Nic není nemožné. Ačkoli herec Václav Kopta trpí výraznou nadváhou, sotva si dosáhne na tkaničky u bot a sám si dělá legraci ze své otylosti, dnes překvapil přiznáním, že se upsal letošnímu ročníku taneční show StarDance.

Arichteva, Bagárová i Svoboda. StarDance zná polovinu soutěžících

11.července » Revue iDNES.cz
Na podzim se na televizní obrazovky vrátí taneční show StarDance. Polovina soutěžících celebrit je už známá. O titul krále a královny tanečního parketu zabojují například herečka Veronika Arichteva, zpěvačka Monika Bagárová nebo olympionik David S...

Veronika Arichteva si vyšla na rande s manželem

9.července » ★ STARonline.cz
Pracují spolu, přesto chodí na rande. Veronika Arichteva a její manžel, režisér Biser Arichtev zatím vědí, jak udržet manželství.

Veonika Arichteva: Na rande s manželem

9.července » iHOT.cz
Pracují spolu, přesto chodí na rande. Veronika Arichteva a její manžel, režisér Biser Arichtev zatím vědí, jak udržet manželství. Ostatně manželské randění doporučuje i taková Nicole Kidman, šťastně vdaná za Keitha Urbana.

Večerním róbám odzvonilo? Krainová i Kubelková preferují nohavice

6.července » Týden.cz
Elegance a stylovosti se dá dosáhnout i bez sukně. Těchto osm krásek s vytříbeným vkusem pro módu si může dovolit experimentovat, protože jsou šik a sexy i v kalhotách. Pojďte se podívat, v jakých outfitech se objevily na Mezinárodním filmovém fes...

Veronika Arichteva s manželem mají společné ambice

4.července » ★ STARonline.cz
Herečka Veronika Arichteva se svým manželem, režisérem Biserem Arichtevem přijela na karlovarský festival představit třetí řadu První republiky. Ona tam hraje a on to celé režíruje.

Přiznání Arichtevy: Proč odkládá těhotenství?

4.července » Aha!
Za režiséra Bisera Arichteva (41) je Veronika Arichteva (32) provdaná už pět let. Společně už natáčí úspěšné seriály Vyprávěj a První republika, ale na rodinné plány jim nezbývá čas.

Veronika Arichteva s manželem: Spojují je ambice

4.července » iHOT.cz
Herečka Veronika Arichteva se svým manželem, režisérem Biserem Arichtevem přijela na karlovarský festival představit třetí řadu První republiky. Ona tam hraje a on to celé režíruje.

Tato informační stránka o Veronika Arichteva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Arichteva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes