15
new stories - click to show

David Arnold

Related to

RECENZE: Audiokniha a seriál Dobrá znamení (Terry Pratchett, Neil Gaiman)

3.June » sarden.cz
Když se spojí Neil Gaiman , který se proslavil svou láskou k mytologii a dějinám náboženství, a Terry Pratchett se svým výrazně specifickým humorem a projevem, vznikne z toho parodie na Zjevení sv. Jana, která si nebere servítky. Poukáže na slabin...

Good Omens: David Arnold o soundtracku ke Good Omens

29.February » Edna.cz
Bitva mezi Nebem a Peklem potřebovala nejen skvělý námět, scénář a herecké obsazení, ale i hudbu. Skladatel David Arnold se pro britské rádio Classic FM rozpovídal o soundtracku, který vytvořil pro minisérii Good Omens .

Slavné propadáky: Soudce Dredd - počátek konce hvězdné kariéry Sylvestera Stalloneho

29.January » Kinobox.cz
Dnes večer se televizí prožene nechvalně proslulý Soudce Dredd, kterým si chtěl Sylvester Stallone v polovině devadesátých let znovu nakopnout kariéry. Místo toho vznikl nechvalně proslulý propadák, ukazující velké ego hlavní hvězdy.

Dracula: Pro soundtrack nové adaptace byly použité rakve i pravá krev

1.January » FandímeSerilům
Až budete sledovat novou minisérii o Draculovi, tak si dávejte pečlivý pozor na to, co uslyšíte za zvuky.

Good Omens: Seriál Good Omens je nominovaný na tři Emmy

20.July » Edna.cz
Minisérie Good Omens se při vyhlašování nominací na prestižní televizní ceny příliš neprosadila. Dočkala se pouze tří nominací ve vedlejších kategoriích, včetně nejlepší hudby k úvodní znělce i celému seriálu, kterou složil David Arnold.

Good Omens: Představujeme soundtrack ke Good Omens

16.June » Edna.cz
Adaptace románu Dobrá znamení se dočkala dle našeho názoru nejen vynikajícího zpracování, hereckého obsazení, ale i soundtracku. Ten si můžeme dokonce rozdělit na několik částí. Pojďme se na něj podívat blíže.

Kultovní kapela Garbage se vrátí do Prahy po dvaceti letech

15.March » iDNES.cz
Prodali přes sedmnáct milionů alb, vystupovali ve více než třiceti pěti zemích a mají titulní skladbu v bondovce The World Is Not Enough. Řeč je o kultovní kapele Garbage, která se po dvaceti letech vrátí do Prahy. Show, která míchá rock a elektro...

Slavné propadáky: Soudce Dredd - počátek konce hvězdné kariéry Sylvestera Stalloneho

25.February » Kinobox.cz
Včera večer se televizí prohnal nechvalně proslulý Soudce Dredd, kterým si chtěl Sylvester Stallone v polovině devadesátých let znovu nakopnout kariéry. Místo toho vznikl nechvalně proslulý propadák, ukazující velké ego hlavní hvězdy.

Tato informační stránka o David Arnold zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Arnold" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes