15
new stories - click to show

Bohumil Belada

Related to

První návrh na stavbu pražského metra padl už v 19. století

20.August » Novinky.cz
Všichni dnes bereme metro v našem hlavním městě jako samozřejmost. Jezdíme s ním již 47 let, přitom však hromadná doprava v metropoli mohla být pod zemí mnohem dříve. První návrh totiž padl už v 19. století.

Včera padla k zemi jedna z technických ikon vodárenství

Pardubice – Obdivovali ji všichni, kdo měli cit pro technické stavby. V tichosti naštěstí včera nepadl k zemi nejstarší železobetonový věžový vodojem v České republice, ale i tak to považují mnozí za velkou historickou ztrátu. Ze stejného důvodu s...

Vláda nás odřízla a dotuje jen Babišův bioplyn, teskní solárníci. Agrofert to odmítá

10.May » Aktuálně.cz
Někteří kritici poukazují na to, že vláda ponechala maximální možnou výši podpory u výroby bioplynu, ve které podniká i koncern Agrofert.

Přijďte se rozhlédnout z vodárny

17.September » Břeclav
Společnost Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. zve na prohlídku vodárenské věže. Akce se bude konat v sobotu 28. září v od 10 do 18 hodin.

‚To se ví, že jsme bratři.‘ Jaké chyby českých úředníků pomohly firmám Agrofertu k dotacím

6.June » iROZHLAS
Kromě střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše z hnutí ANO vyčítají evropští kontroloři českým úředníkům celou řadu pochybení. Zmapovali jsme případy, kdy tyto chyby pomohly holdingu Agrofert.
Hynek Fajmon - Český politik
Richard Falbr - Český politik

Tato informační stránka o Bohumil Belada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohumil Belada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes