15
new stories - click to show

Klára Cibulková Česká herečka

Related to

Halyna Kruk: Žena jménem Naděje. Intimní i společenská poezie populární ukrajinské básnířky

22.November » ČRo
Rozhlasový výbor básní Halyny Kruk představuje autorku, která se stala básnickým hlasem Ukrajiny v dobách anexe Krymu a tiché války na Ukrajině.

Co pro vás znamená svoboda ?

17.November » Divadlo Na Fidlovačce
K výročí 17. listopadu jsme se zeptali našich herců : Co pro vás znamená svoboda ? Odpovídali : Ludmila Molínová, Sandra Pogodová, Klára Cibulková, Vanda Chaloupková, Dáša Zázvůrková, Zdeněk Maryška, Karel Zima, Daniel Rous, Lukáš Rous, Daniel Kre...

Herečka Klára Cibulková: ORDINACI VYMĚNILA ZA SESTŘIČKY

10.November » Aha!
Aktuálně je to jeden z mála příjmů, který Kláře Cibulkové (45) zůstal. V seriálu Sestřičky Modrý kód se teď ale musela vypořádat s pikantním scénářem. Řešit musela »zlomený« penis jako pracovní úraz gigola.

Herečka Klára Cibulková na Primě: ORDINACI VYMĚNILA ZA SESTŘIČKY

10.November » Aha!
Aktuálně je to jeden z mála příjmů, který Kláře Cibulkové (45) zůstal. V seriálu Sestřičky Modrý kód se teď ale musela vypořádat s pikantním scénářem. Řešit musela »zlomený« penis jako pracovní úraz gigola.

Další rázná ženská. Vůbec nevím, co já křehká blondýna vyzařuju, směje se herečka

9.November » Super.cz
Zdá se, že pro role silných a svérázných žen, je Klára Cibulková jako dělaná. Ona sama si to jako drobná blondýnka neumí vysvětlit.

Velký návrat byl potřeba!

22.October » NašeHvězdy.cz
Herečka KLÁRA CIBULKOVÁ (45) neprožívala v poslední době šťastné chvilky. Vyplulo totiž na povrch, že s manželem si mají procházet velkou krizí. Co se mezi nimi tak náhle stalo a jak to s nimi bude dál? Oblíbená herečka Klára Cibulková (45), známá...

Svůj život zasvětila advokacii. Pro mnohé byla jediným ostrůvkem spravedlnosti. Osudové ženy: Dagmar Burešová

12.September » ČRo 2 - Praha
StB na ni v 70. letech vedla svazek s krycím jménem Dáma. Dámou opravdu byla. V době totality nebojácně zastupovala na stovku lidí nepohodlných režimu.

Tato informační stránka o Klára Cibulková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Cibulková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes