Daniel Craig

Related to

Nová bondovka je po četných peripetiích dokončena

14.November » Novinky.cz
Natáčení nejnovější bondovky No Time to Die, v české verzi Není čas zemřít, od začátku provázela zranění, odchody z již obsazených postů i nebezpečné exploze.

Daenerys 007. Hvězda Hry o trůny se nabídla do role Bonda

Hvězda Hry o trůny Emilia Clarke prohlásila, že je připravena stát se ženským ztělesněním „agenta 007“. Informuje o tom britský deník Independent.

James Bond nemá hluboko do kapsy. Není čas zemřít je vůbec nejdražším dílem série

8.November » Lidovky.cz
Nový snímek o agentovi s povolením zabíjet přinese se svou cenovkou nejdražší podívanou celé série. Podívejte se se serverem Lidovky.cz na porovnání s ostatními díly. Snímek Není čas zemřít (No Time to Die) má premiéru naplánovanou na duben 2020. ...

The Grudge: Jakmile vstoupíte, bude vás kletba pronásledovat do konce života

2.November » NaFilmu.cz
Démon střežící osamělou nemovitost, jenž uhrane každého, kdo do jeho domu vstoupí se vrací. Do teď jsme si horor The Grudge mohli užít díky japonské kinematografii, horor byl natolik úspěšný, že vzniklo několik pokračování. Nyní se svojí vlastní v...

Na nože: Ve hvězdné detektive se hledá vrah spisovatele, podezřelí jsou všichni

31.October » NaFilmu.cz
Finální trailer, který nás má navnadit na zábavnou krimi podívanou, jenž vévodí Daniel Craig, coby inteligentní a svérázný detektiv, je tu. Trailer nás láká na vyšetřování záhadné vraždy a spoustu hvězdných jmen, která se ve filmu objeví. Známý sp...

Na Nože: Daniel Craig vyšetřuje vraždu

29.October » filmserver.cz
Podívejte se na finální trailer kriminální komedie Na nože režiséra Riana Johnsona s hvězdným obsazením. V kinech film uvidíme za měsíc.

Bond 25: Padla poslední klapka

29.October » Kinobox.cz
S nadcházejícím Bondem to bylo v předchozích letech poněkud problematické. Produkce se potýkala se ztrátou režiséra, přešlapováním na místě hlavního představitele, atd. Nyní je ale vše hotovo a film konečně míří do postprodukce.

Retro recenze: Skyfall – tohle není Bond, u něhož můžete vypnout mozek

19.October » Kinobox.cz
Dnes večer se na televizní obrazovky vrací film s Jamesem Bondem a pořadovým číslem 23. Daniel Craig pod vedením režiséra Sama Mendese vyvolal v roce 2012 díky snímku Skyfall velmi kladné ohlasy. Pojďme si jeden z nich připomenout v dobové recenzi...

7 herců, kteří si při natáčení způsobili trvalé zdravotní problémy

14.October » Super.cz
I ty nejlepší filmové role často přinášejí oběti, a někdy hvězdy dokonce mohou stát zdraví. Podívejte se na slavné herce a herečky, kteří se odrovnali během natáčení oblíbených trháků.

Craig nechtěl být Jamesem Bondem. Jací další herci byli k rolím donuceni?

11.October » Týden.cz
Snad každému už se někdy stalo, že ho okolnosti donutily vykonávat práci, kterou dělat nechtěl. Stejnou zkušenosti má i mnoho herců. Ať už byly na vině smlouvy, spory nebo dohody, mnoho herců se za svou kariéru ocitlo v roli, kterou si nevybrali.

No Time to Die bude ve znamení Aston Martinů. V nové bondovce se objeví hned čtyři

9.October » Autoweb.cz
Připravovaná bondovka pokračuje v tradici Aston Martinů. Na plátně se objeví dva klasické modely, jeden současný a jeden budoucí.

Tato informační stránka o Daniel Craig zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Craig" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes