15
new stories - click to show

Jan Dušek

Related to

Výtvarná soutěž 2021 – „S kým nebo s čím se cítím bezpečně?

15.May » Vítkov
Odbor sociálních věcí v rámci oblasti prevence kriminality vyhlašuje výtvarnou soutěž na téma „S kým nebo s čím se cítím bezpečně?“

Změna termínu prací ve Švermově a Oderské ulici

12.May » Vítkov
Z důvodů špatných klimatických podmínek dochází k posunutí stavebních prací v rámci I. etapy stavby „Silnice III/4429-rekonstrukce mostu ev. č. 4429-1 přes potok Čermná v obci Vítkov“ a tím i změny termínu omezení silničního provozu úplnou/částečn...

Vykrádač(i) domů řádí na Opavsku, policie prosí veřejnost o součinnost

11.May » Vítkov
Hned dva po sobě jdoucí případy vloupání do rodinných domů nedaleko od sebe řeší aktuálně policie na Opavsku. Minulý týden ve Vítkově přišli majitelé dvou domů o šperky, finanční hotovost a další cennosti v hodnotě přesahující 100 tisíc korun.

Seznam sčítacích komisařů pro Vítkov a místní části

11.May » Vítkov
Do 11. května probíhá, jak jistě víte, sčítání obyvatel. Vedle online sčítání se také lze sečíst klasicky za účasti sčítacích komisařů.

Rentor RC Kopřivnice v galerii Jana Duška

10.May » RallyZone.cz
Než se pustíme do galerie ze Šumavy, tak si obrazem připomeneme Rentor RallyCup test, který se uskutečnil první květnový víkend na polygonu kopřivnické Tatry. Tam po delší pauze zavítal také redakční fotograf Jan Dušek.

Tato informační stránka o Jan Dušek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Dušek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes