15
new stories - click to show

Ivana Dvořáková

Related to

Zaměstnanci Kroměřížské nemocnice pomohli indonéskému ostrovu

12.May » Zlin.cz
Pomoci smrtícím cyklonem zasaženému ostrovu Sumba ve východní Indonésii se rozhodl personál Dětského oddělení Kroměřížské nemocnice. Kolektiv mezi sebou uspořádal sbírku, v rámci níž vybral dva tisíce korun.

Mladík věnoval dětskému nemocničnímu oddělení desetikilové čokoládové vejce

14.April » Zlin.cz
Na oddělení zamířil David Baďura s bezmála desetikilovým čokoládovým vejcem, které vyhrál v soutěži pořádané kroměřížskou pizzerií Dal Conte. „Vůbec jsem nepočítal s výhrou, takže jsem nevěděl, co s ní udělat.

Ivana Dvořáková a Margita Zámolová - trénink paží před European Pro

6.October » Ronnie's World
Ivana Dvořáková a Margita Zámolová na společném tréninku paží 2 týdny před European Pro. Jak se připravují na podzimní sezónu?

V Židenicích otevřeli komunitní zahradu. Nechybí ani hmyzí hotel

10.September » Brněnský deník
Bylinky, jahody nebo třeba rajčata si lidé vypěstují v nové komunitní zahradě vedle obchodního domu Kaufland v brněnských Židenicích. Zástupci obchodu, společnosti Kokoza a městské části ve středu slavnostně přestřihli pásku.

Ivana Dvořáková: Naše sestřičky dělají práci srdcem

22.April » Mělnický deník
Domácí ošetřovatelská péče Oblastního spolku Českého červeného kříže Mělník nese příznačný název „ALICE“ po Alici Masarykové, zakladatelce Československého Červeného kříže.

Roušky opatřili i lidem bez střechy nad hlavou

Pomoc chystají města pro nejohroženější skupiny obyvatel; jinde dávají desinfekční prostředky občanům plošně. Společné je ale úsilí preventivně rušit možná ohniska nákazy. Těmi mohou být například osoby bez přístřeší.

Bezdomovci by roušky mohli dostávat. Zatím jich ale na rozdávání příliš není

21.March » Mělnický deník
Lidé bez přístřeší jsou koronavirem ohrožení jako každý jiný; hlavně v případě, kdy je potřeba dodržovat určitá hygienická opatření, jsou ještě zranitelnější. Co se týká bezdomovců, Noclehárna Mělník začala fungovat ve speciálním režimu.

Čekají na instrukce. Dobrovolníci na Mělnicku jsou připraveni pomáhat

18.March » Mělnický deník
Pro některé skupiny obyvatel je omezený pohyb a obava z koronaviru zásadním problémem. Senioři, postižení, samoživitelky; ti si nemohou dovolit riskovat nákazu. S nákupy a zařízením potřebných věcí tak chtějí pomáhat dobrovolníci v koordinaci s mě...

Lidé si dělají zásoby jídla. Bojí se koronaviru

28.February » Plzeňský deník
Ze strachu z uzavření obchodů a měst kvůli šíření koronaviru začali lidé v obchodech vykupovat základní potraviny, aby si vytvořili zásoby.

Benefiční večer na mělnickém zámku připomněl důležitost dárcovství krve

24.November » Mělnický deník
/FOTOGALERIE/ Především dárcům krve patřil sobotní večer 23. listopadu. Oblastní spolek Českého červeného kříže Mělník pořádal na mělnickém zámku již 23. Benefiční večer ČČK, který je věnován oceňování dobrovolných dárců krve, jež dosáhli potřebné...

Ivana Dvořáková - trénink ramen před Romania Muscle Fest Pro 2019

29.October » Ronnie's World
Ivanu čeká druhý start mezi profesionálkami, na který se pečlivě připravuje. Jak vypadal její trénink ramen 2 týdny před soutěží?

Vozíčkáři mohou v Motole využít trenažér veslování či běžkování

15.July » zdravi.euro.cz
Pražská nemocnice v Motole získala rehabilitační trenažér, který má pacientům na invalidním vozíku ulehčit cestu k soběstačnosti i ke sportu. Přístroj simuluje pohyb na kole s ručním pohonem a lze na něm trénovat i veslování, pádlování nebo běžkov...

Tato informační stránka o Ivana Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes