Radka Filipi

Related to

Odhalení mrazivého tajemství!

6.August » NašeHvězdy.cz
Když se Lucie Bílá (53) vrátila ke svému milovanému Radku Filipi (36), zvítězila láska nad rozumem. Kdyby se řídila rozumem, asi by zvažovala i všechna jeho tajemství z minulosti. Jeho otec se jmenoval Fejerčák (tak Lucie je zase Zaňáková), byl al...

Lucie Bílá se tajně vdala? Tohle má být důkaz!

1.August » Aha!
Zpěvačka poslední dobou září jako slunce a milostná vyznání směrem k jejímu partnerovi Radku Filipi (36) jsou téměř na denním pořádku. Teď si ale pozorní sledovatelé Lucie Bílé (53) mohli všimnout ještě jedné významné změny. Praštili snad do toho?

Lucie Bílá boduje s novou písní a videoklipem. V albu komentuje svůj život

Zpěvačka Lucie Bílá právě natáčí v Bratislavě nové studiové album, které vyjde na podzim. Jeho předzvěstí je písnička Protože, jejímž autorem je Marek Ztracený. Bílá ji věnovala k narozeninám svému partnerovi Radku Filipi.

Lucie Bílá oslavila narozeniny s předstihem, s překvapením a se stovkami diváků!

6.April » Český Metropol
Praha I Dvacetinásobná Zlatá slavice Lucice Bílá slavila dvojí narozeniny. Jednak své, a pak ty jednoho z nejúspěšnějších českých muzikálů Carmen, kde hraje hlavní roli. Mnohé však bylo pro zpěvačku velkým překvapením.

Tato informační stránka o Radka Filipi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Filipi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes