Alexandr Flek

Related to

Parabible #1: Ježíš je úplně jiná liga

1.December » RadioWave
Začátek evangelia podle Jana je slavný. Každý zná minimálně první část „na počátku bylo slovo“. Mystický text, jehož středobodem je termín logos, má hned několik vrstev a každý překlad Bible tíhne k nějaké z nich. Logos ale může také kromě „slova“...

Začíná podcast Parabible. Poslouchejte biblické příběhy v netradičních kulisách moderního Česka

19.November » RadioWave
Na Radiu Wave a portálu mujrozhlas.cz odstartuje první adventní neděli 1. prosince nový podcast Parabible. Evangelický kazatel Alexandr Flek v něm každý prosincový den čte jeden z příběhů ze své stejnojmenné knihy, ve které převyprávěl vybrané kap...

KNIHA: Parabible pro dav?

Kazatel Alexandr Flek (*1968) je autor takzvané Parabible (2018, znovu 2019). Kniha má 190 stran a je „pouze“ adaptací Nového zákona. Rostlinstvo jeho příběhů přesadila do současnosti a českého prostředí.

Ivo Fencl: Parabible pro dav?

Kazatel Alexandr Flek (*1968) je autor takzvané Parabible (2018, znovu 2019). Kniha má 190 stran a je „pouze“ adaptací Nového zákona. Rostlinstvo jeho příběhů přesadila do současnosti a českého prostředí.

Dobrou knihou za rok 2018 je knižní rozhovor s P. Ladislavem Heryánem U Božího Mlýna

19.March » Oko Kosmasu
Každoročně vyhlašuje Katolický týdeník knižní anketu. A má poslední dobou několik stálic - Ladislava Heryána, novináře a iniciátora knižních rozhovorů Josefa Beránka a také Aleše Palána.

Alexandr Flek – Parabible

9.January » blog.idnes.cz
Žádný autoritativní překlad, žádná náhrada původního textu, jen nově převyprávěné kousky z Bible. Ale taky žádná samoúčelná kratochvíle, naopak – ty starodávné řecké texty nejsou v knize na ozdobu. Z nich Parabible vychází.
Mikuláš Vymětal - Evangelický kněz
Aleš Palán - Český novinář, publicista a spisovatel.
ČSSD - Přední levicová politická strana
Milan Chovanec - Politik za ČSSD, hejtman Plzeňského kraje
Angela Merkelová - Německá kancléřka

Tato informační stránka o Alexandr Flek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Flek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes